Přejít k hlavnímu obsahu
Bankovní institut pořádá ukázkové přednášky pro všechny zájemce o kvalitní studium
Bankovní institut vysoká škola nabídne všem zájemcům o studium ukázkové přednášky, a to v rámci své kampaně Naše hvězdy z vás udělají hvězdu.

 Akce se může zúčastnit široká veřejnost v termínu 11. až 14. dubna 2016. Se svými příspěvky vystoupí například Constantin Kinský, Vladimír Kolman nebo Lubomír Civín. Oceňování cenných papírů, výhody a rizika platebních karet, rozvojové cíle milénia, ideální profil brand managera či lídra týmu. Tato a mnohá další témata představí vyučující Bankovního institutu během týdne otevřených dní, které vysoká škola pořádá v rámci náborové kampaně studentů. „Rozhodli jsme se uspořádat den otevřených dveří odlišnou formou. Nabízíme uchazečům o studium nejen možnost podívat se do našich moderních prostor a učeben, ale zažít reálnou výuku, aby viděli, co je během studia bude čekat,“ vysvětluje rektor Bankovního institutu, František Pavelka. Přednášky jsou bezplatné a zájemci se na ně mohou registrovat přes webovou stránku www.bivs.cz/hvezdy. 

Bankovní institut nabízí 4 bakalářské obory a 1 magisterský. „Není to pouze Bankovní management a Finance, ale i Oceňování majetku, Ekonomika a management podniku či Informační technologie a management. Do výuky zapracováváme i taková témata, která na první pohled nesouvisí s oborem, ale dávají studentům všeobecný přehled, aby jejich vzdělání bylo komplexní. Jsou pak schopni se orientovat v různých oblastech a vést diskuze na mnohá témata, která, jak se říká, hýbou světem. Jako příklad uvedu předmět Praktický management, ve kterém vrcholoví manažeři předávají studentům své zkušenosti,“ doplňuje docent Pavelka. Zájem o studium na Bankovním institutu se rok od roku zvyšuje. Potvrzují to i statistiky uchazečů, které rok od roku rostou. Oproti stejnému období v minulém roce registruje škola o 50 % více podaných přihlášek. Nárůst ve srovnání s rokem 2014 je dokonce 100%. 

Bankovní institut je nejstarší soukromou školou v České republice a je součástí německého vzdělávacího holdingu Cognos. V minulém roce škola přijala 300 studentů nejen do česky, ale i v angličtině nebo ruštině vedených studijních programů. „Absolventi Bankovního institutu zpravidla nemíří na úřad práce, míra jejich zaměstnanosti je totiž podle loňského výzkumu 98 %“, uzavírá rektor Pavelka.  

 
Program přednášek v termínu 11. – 14. 4. 2016 
Přednášející  /  Téma: 
 • Ing. Petr Ort, Ph.D.  /  Úloha oceňování majetku v ekonomickém systému - co, jak a proč se oceňuje. 
 • RNDr. Zuzana Wroblowská, Ph.D.  /  Brand manager – osobnost pečující o značku. Koho firmy hledají a proč.
 • Ing. Vladimír Kolman, PhD., MBA   /  Česká republika a přijetí eura 
 • Ing. Vojtěch Chlubna   /  Ekonomika jednotlivce. Jak si správně zorganizovat vlastní finance a předejít osobnímu bankrotu.
 • doc. Ing. Jan Pašek, Ph.D.  /   Historická ruina – může mít hodnotu? A jak ji ocenit? 
 • Ing. Helena Cetlová  /  Manažerská etiketa a image manažera. Buďte dobrým lídrem v každé situaci.
 • Ing. Vladimír Beneš, Ph.D.  /  „Zázračná“ numerická matematika. Nerozluštitelná kryptografie.
 • doc. Ing. Lubomír Civín, CSc., MBA  /  Osm cílů milénia. Co jsou rozvojové cíle tisíciletí a jak se je daří naplňovat?
 • Ing. Lukáš Herout, Ph.D.  /  Sociální inženýrství - efektivní prostředek počítačové kriminality.
 • Ing. Olga Šeflová  /  Výhody a rizika platebních karet. 
 • doc. RNDr. Jarmila Radová, Ph.D.   /  Oceňování cenných papírů. Jsou cenné papíry vždy skutečně cenné?
 • Constantin Kinský, M.A   /  Vše, co jste kdy chtěli vědět o financích, ale báli jste se zeptat.

Datum vytvoření: 04/04/2016
-- Redakce

 

linkedin

komentáře
Měnové války naruby Palebná síla SNB je opravdu obrovská - disponuje téměř jedním biliónem eur deviz... Jan Čermák Analytik a ekonom ČSOB
Profile picture for user Jan Čermák
Aleš Michl novým guvernérem ČNB - začíná „holubičí rotace“? Jmenování Aleše Michla signalizuje, že současný guvernér Rusnok u prezidenta neu... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Česká ekonomika před invazí ještě rostla, na brzdu šlápne v průběhu jara a léta V Česku nás v posledních týdnech měsíční čísla z průmyslu a z maloobchodu spíše ... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
nepřehlédněte