Přejít k hlavnímu obsahu
Komerční banka nasazuje do multibankingu další tři banky, z toho poprvé i jednu zahraniční
Tatrabanka je první zahraniční bankou, kterou Komerční banka zapojuje do svého internetového bankovnictví MojeBanka a mobilní aplikace Mobilní banka. Kromě Tatrabanky se multibanking KB rozšiřuje ještě o J&T Banku a Wüstenrot. V nejbližší době přibydou další tři instituce, čímž celkový počet bank zařazených do multibankingu Komerční banky stoupne na 11.

„V nejbližší době zařadíme do internetového bankovnictví MojeBanka a mobilní aplikace Mobilní banka další tři banky, a to ČSOB, Banku Creditas a Raiffeisenbank,“ uvedl Martin Sládeček, Open Banking Leader v Komerční bance.

Zatímco dříve se musel klient pro zjištění zůstatku na svých běžných účtech v jiných bankách přihlašovat do každého internetového nebo mobilního bankovnictví zvlášť, nyní se stačí přihlásit pouze do internetového či mobilního bankovnictví v Komerční bance a klient vidí přehledně na jednom místě všechny své účty i se všemi pohyby na nich. Připojení účtů je přitom snadné a intuitivní. Na stránkách Komerční banky (www.kb.cz/multibanking) je postup podrobně popsán.

 

Datum vytvoření: 08/07/2019

linkedin

Komentáře komentáře
Obchodní „nevýhra“ Evropské unie Tohle na první dobrou nezní jako férová dohoda. Efektivní celní sazba na dovozy ... Dominik Rusinko, hlavní ekonom ČSOB Private Banking
Profile picture for user Dominik Rusinko
Slabší růst české ekonomiky Na straně poptávky ekonomiku podporovala spotřeba domácností, na straně nabídky ... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Červnový růst jádrové inflace CPI udrží stabilní úrokové sazby ČNB Ke zvolnění jádrové inflace je zapotřebí: 1) mírnější tlak na trhu nemovitostí (... Jaromír Šindel, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user Jaromír Šindel