Přejít k hlavnímu obsahu
Equa bank nabídne svým klientům zlatou platební kartu a další novinky
Equa bank při příležitosti oslav čtyř let na trhu představuje produktové novinky napříč všemi segmenty. Klienti Equa bank se mohou nově těšit na nabídku zlatých platebních karet Premium a Premium Plus, levných mobilních tarifů, konsolidaci půjček bez jištění a ručitele nebo na nové platební terminály pro firemní klienty.

Při příležitosti výročí vstupu na český trh představila Equa bank tradičně řadu produktových novinek:

Nové zlaté platební karty k běžnému účtu

První novinkou od Equa bank jsou zlaté platební karty Premium a Premium Plus. Součástí zlaté karty Premium je pojištění karty a osobních věcí až do výše 30 000 Kč, cestovní pojištění Rodina Standard, rozsáhlý bonusový program Sphere card a program exklusivních výhod MasterCard Elite. To vše za 89 Kč měsíčně.  Součástí zlaté karty Premium Plus je kromě pojištění karty a osobních věcí až do 50 000 Kč, také nadstandardní cestovní pojištění Rodina Sport+, které kryje i rizikové sporty, výběry z bankomatů v zahraničí zdarma. Cena zlaté karty Premium Plus je 129 Kč měsíčně. Zlaté karty uvede Equa bank na trh od října 2015.

Výhodné mobilní tarify pro klienty Equa bank od mobilního operátora U:fon

Další novinkou pro klienty Equa bank je možnost využití mobilních tarifů na trhu, které jsou poskytovány ve spolupráci s mobilním operátorem U:fon.  Minutový tarif nabízí 100 minut volání do všech sítí za pouhých 99 Kč měsíčně. Neomezený tarif nabízí bezplatné všechny hovory a SMS do všech sítí v ČR a k tomu navíc 700 MB dat. To vše za cenu 479 Kč měsíčně. Ke každému bankovnímu účtu bude možné využít výhodné mobilní tarify až pro tři telefonní čísla.  Výhodné mobilní tarify spustí Equa bank na přelomu října a listopadu letošního roku.

Konsolidace s RePůjčkou a nyní s televizí LG jako dárkem

Od srpna zařadila Equa bank do své nabídky i nezajištěnou konsolidaci půjček. Díky ní si mohou klienti sloučit všechny stávající půjčky, převést je do Equa bank a snížit si splátky třeba o 50 %. Konsolidovat lez přitom všechny typy půjček až do výše 600 000 Kč, doba splácení může být až 10 let.  Unikátní službou v rámci konsolidace je automatická nabídka sloučení všech půjček, které klient splácí. Vyřízení žádosti je zdarma a bez poplatku jsou i změny výše a termínů splátek včetně předčasného splacení. Navíc, ke každé konsolidaci nad 100 000 Kč získává klient jako dárek značkovou televizi LG.

Platební terminály pro firemní klienty

Equa bank rozšíří svou produktovou nabídku pro své klienty z řad obchodníků o platební terminály. Službu, jejíž součástí je zajištění terminálu, zúčtování platby kartou z účtu nakupujícího zákazníka na účet obchodníka a úhrada poplatků mezinárodním karetním asociacím a bance, nabídne Equa bank v 1. čtvrtletí roku 2016.

„Equa bank má úspěšně za sebou čtyřleté působení na českém trhu. Za tuto dobu se nám dařilo dynamicky a vyváženě růst. Jen za poslední rok jsme získali 60 tisíc klientů, což je o 60 procent více než před rokem. Celkem tak máme 160 tisíc klientů. Zdvojnásobili počet našich obchodních míst a nyní jich máme 57.  Rostli jsme jak v oblasti úvěrů, tak v oblasti vkladů. Bilanční sumu jsme meziročně ke konci prvního pololetí letošního roku zvýšili o třetinu na 33 miliard korun, vklady klientů vzrostly rovněž o třetinu na 29 miliard korun a úvěry klientů vzrostly o více než 40 procent na 24 miliard korun,“ říká Petr Řehák, generální ředitel a předseda představenstva Equa bank.

Datum vytvoření: 17/09/2015
-- Redakce

linkedin

Komentáře komentáře
Státní dluh překonal hranici 3,2 bilionů korun V poměru k HDP situace vypadá mnohem příznivěji, protože se dluh pohybuje jen ok... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Geopolitika opět v centru pozornosti Trhy jinými slovy věří, že další eskalace do podoby širšího regionálního konflik... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko
Inflace v březnu zůstává na cíli, v létě uvidíme další pokles Příběhy uvnitř spotřebitelského koše jsou však nadále velmi rozdílné.  Za poměrn... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš