Přejít k hlavnímu obsahu
Wüstenrot znovu zlevňuje hypotéky se sedmiletou fixací
Wüstenrot hypoteční banka jde s úrokovými sazbami u hypoték opět dolů. Od dnešního dne ušetří klienti na sazbě se sedmiletou fixací dvě desetiny procentního bodu, a na vlastní bydlení si tak mohou půjčit již za 2,88 procenta. Wüstenrot nyní tedy nabízí stejné úrokové sazby pro fixace na tři, pět i sedm let. Záleží pak jen na rozhodnutí klienta, jak dlouhou fixaci si zvolí.

„Situace na mezibankovním trhu nám dává příležitost zjednodušit a ještě více zatraktivnit nabídku prostřednictvím dalšího zvýhodnění našich hypotečních úvěrů. Dlouholeté fixní sazby dávají našim klientům jistotu pevné splátky na mnoho let dopředu, a jsou proto velmi oblíbené,“ říká Marian Holub, produktový manažer pro hypotéky finanční skupiny Wüstenrot, a dodává: „Snížili jsme tedy sazbu se sedmiletou fixací o další dvě desetiny procentního bodu a dostáváme ji tak na úroveň sazeb úvěrů s tří- a pětiletou fixací,“ říká Marian Holub, produktový manažer pro hypotéky finanční skupiny Wüstenrot.

Klienti tak nyní mají unikátní možnost získat hypotéku se stejným úrokem bez ohledu na to, zda chtějí spíše kratší či delší fixaci. V době rostoucích úrokových sazeb roste popularita právě dlouhodobých fixací. Výhodnější podmínky mohou využít zájemci o Hypotéku pro vlastní bydlení, Hypotéku dopředu a Hypotéku Refin, určenou pro refinancování stávajících úvěrů.

Do konce března bez poplatku

Kromě nižších sazeb ušetří klienti, kteří si hypotéku sjednají do 31. března, i na poplatku za zpracování úvěru, a to částku 2400 Kč. Akce platí pro Hypotéky pro vlastní bydlení, Hypotéky dopředu a Hypotéky na cokoliv.

 

 

Datum vytvoření: 18/03/2019

linkedin

Komentáře komentáře
Inflace v květnu skončila nad odhadem, čeká nás vysoká volatilita Za květnovým překvapením jsou opět do značné míry velmi volatilní potraviny, kte... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Silnější růst HDP v prvním čtvrtletí nepřináší dezinflační zlom Silnější růst ekonomiky zůstává spojen s proinflačním tlakem jednotkových mzdový... Jaromír Šindel, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user Jaromír Šindel
Růst mezd v české ekonomice zpomaluje Tempo mezd ve srovnání s rokem 2024 evidentně zpomaluje, a to mimo jiné v důsled... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek