Přejít k hlavnímu obsahu
Unicorn Systems dosáhl nejvyššího stupně partnerství „Platinum“ v oblasti poskytování produktů Atlassian a souvisejících služeb
Unicorn vstupuje do roku 2020 jako Platinum Partner společnosti Atlassian. Dlouholetá spolupráce, kterou obě společnosti vyhodnocují jakou oboustranně výhodnou, byla korunována udělením nejvyšší úrovně partnerství.

„Pevně věříme, že nově nabytý status bude pro naše  klienty jasným znamením kvality a spokojenosti. Užší spolupráce s Atlassianem také rozšíří naše možnosti a oblasti, ve kterých působíme,“ říká Jan Konrád, Chief Commercial Officer, Unicorn Systems.

Softwarová společnost Unicorn Systems již od roku 2008 pro své zákazníky v řadě evropských zemí implementuje a integruje informační systémy s využitím komplexního portfolia produktů Atlassian. Zkušený tým certifikovaných specialistů a konzultantů Unicorn Systems pomáhá zákazníkům vytvářet řešení a podporovat podnikové procesy. Naše služby zahrnují dodávky řešení od úvodních strategických rozhodnutí, přes implementaci a integraci, až po nasazení a následný provoz a rozvoj. Splněním podmínek Platinum partnerství se Unicorn Systems stává předním poskytovatelem produktů Atlassian v České a Slovenské republice, připraveným splnit i ty nejnáročnější či specifické požadavky zákazníků.

„Zákazníci vyžadují od nových řešení vzájemnou spolupráci a otevřenost, což je právě to, co jim prostřednictvím produktů Atlassian přinášíme. Přidanou hodnotou jsou zejména naše know-how a bohaté zkušenosti s dodávkami takových řešení prakticky v celé Evropě pro zákazníky z řady různých odvětví,“ dodal k posílení spolupráce Jan Konrád, Chief Commercial Officer, Unicorn Systems.

Společnost Atlassian je australská nadnárodní softwarová společnost, která vyvíjí produkty pro vývojáře softwaru, projektové manažery a software pro správu obsahu. Nejznámějším produktem je tiketový systém (issue tracking/bug tracking system) Jira, který ve spolupráci s dalšími produkty,  například wiki aplikací Confluence, pomáhá ostatním (nejen ICT) týmům v práci při tvorbě, koordinaci a poskytování jejich vlastních produktů a služeb.

 

Datum vytvoření: 15/01/2020

linkedin

Komentáře komentáře
Centrální banky nakupují zlato rekordním tempem V minulém roce nakoupily centrální banky do svých rezerv více než tisíc tun zlat... Dominik Rusinko, hlavní ekonom ČSOB Private Banking
Profile picture for user Dominik Rusinko
Inflace v květnu skončila nad odhadem, čeká nás vysoká volatilita Za květnovým překvapením jsou opět do značné míry velmi volatilní potraviny, kte... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Silnější růst HDP v prvním čtvrtletí nepřináší dezinflační zlom Silnější růst ekonomiky zůstává spojen s proinflačním tlakem jednotkových mzdový... Jaromír Šindel, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user Jaromír Šindel