Trinity Bank zvyšuje na spořicím účtu Výhoda+ úrokovou sazbu na 1,58 % p. a.

Trinity Bank nyní nabízí na svém spořicím účtu Výhoda+ akční úrokovou sazbu 1,58 % p. a. Tato nabídka je určena pro
prvních 8 000 nově zřízených účtů a platí pro nové i stávající klienty.

V rámci spořicích účtů se jedná o nejvyšší sazbu na trhu bez omezujících podmínek, např. bez omezení výše vkladu, doby platnosti zvýhodněné sazby, s úročením celé vložené částky, bez nutnosti vedení běžného účtu nebo nutnosti využívání dalších bankovních produktů. Samotné založení účtu je velmi rychlé, jednoduché a transparentní s možností uzavření na pobočce, prostřednictvím kurýra nebo online.

Zajímavý úrok na spořicím účtu bez podmínek a omezení je pro trh velmi atraktivní a potvrzují to i statistiky. Za první měsíce působení Trinity Bank (k 30. dubnu 2019) zaslali střadatelé již více než 1,9 mld. korun právě přes spořicí účet Výhoda+, který doposud nabízel úročení 1,18 % p. a. bezpodmínečně. „Chceme našim klientům vždy poskytovat nadstandardní zhodnocení jejich úspor napříč bankovním trhem, ale ne na úkor zbytečných omezení a skrytých podmínek,“ upřesňuje zakladatel Trinity Bank Radomír Lapčík.

Trinity Bank působí na finančním trhu více jak 23 let a vznikla transformací Moravského Peněžního Ústavu. Za poslední účetní období vykázala zisk přes 51 milionů korun a je dlouhodobě zisková. Má více jak 11 000 klientů a bilanční suma přesahuje již 10 miliard korun. Jen v letošním roce vybrala Trinity Bank na vkladech od nových i stávajících klientů více jak 2,1 miliardy korun. Trinity Bank se specializuje na privátní a korporátní bankovnictví, u soukromých osob se zaměřuje především na vkladové a spořicí produkty.

 

Datum vytvoření: Středa, 15. Květen 2019

Ustupující inflace ponechá ČNB v klidu

Poslední červnová čísla naznačila, že inflace v začíná v ČR pomalu ustupovat. Zatímco ještě v...

Petr Dufek
Makroekonom
ČSOB

OPEC+ pokračuje v těžebních škrtech. Kdo je vítěz a kdo poražený?

Producentské státy kartelu OPEC včera oficiálně potvrdily prodloužení dohody na omezení těžby o...

Dominik Rusinko
Analytik ČSOB

Proč je Fed důležitý i pro českou korunu?

Červnové zasedání Fedu bude klíčovým momentem tohoto týdne. Trhy v posledních týdnech výrazně...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance