Trinity Bank zvyšuje na spořicím účtu Výhoda+ úrokovou sazbu na 1,58 % p. a.

Trinity Bank nyní nabízí na svém spořicím účtu Výhoda+ akční úrokovou sazbu 1,58 % p. a. Tato nabídka je určena pro
prvních 8 000 nově zřízených účtů a platí pro nové i stávající klienty.

V rámci spořicích účtů se jedná o nejvyšší sazbu na trhu bez omezujících podmínek, např. bez omezení výše vkladu, doby platnosti zvýhodněné sazby, s úročením celé vložené částky, bez nutnosti vedení běžného účtu nebo nutnosti využívání dalších bankovních produktů. Samotné založení účtu je velmi rychlé, jednoduché a transparentní s možností uzavření na pobočce, prostřednictvím kurýra nebo online.

Zajímavý úrok na spořicím účtu bez podmínek a omezení je pro trh velmi atraktivní a potvrzují to i statistiky. Za první měsíce působení Trinity Bank (k 30. dubnu 2019) zaslali střadatelé již více než 1,9 mld. korun právě přes spořicí účet Výhoda+, který doposud nabízel úročení 1,18 % p. a. bezpodmínečně. „Chceme našim klientům vždy poskytovat nadstandardní zhodnocení jejich úspor napříč bankovním trhem, ale ne na úkor zbytečných omezení a skrytých podmínek,“ upřesňuje zakladatel Trinity Bank Radomír Lapčík.

Trinity Bank působí na finančním trhu více jak 23 let a vznikla transformací Moravského Peněžního Ústavu. Za poslední účetní období vykázala zisk přes 51 milionů korun a je dlouhodobě zisková. Má více jak 11 000 klientů a bilanční suma přesahuje již 10 miliard korun. Jen v letošním roce vybrala Trinity Bank na vkladech od nových i stávajících klientů více jak 2,1 miliardy korun. Trinity Bank se specializuje na privátní a korporátní bankovnictví, u soukromých osob se zaměřuje především na vkladové a spořicí produkty.

 

Datum vytvoření: Středa, 15. Květen 2019

Českou korunu po slabší inflaci čeká i horší růst…

Tento týden bude pro českou korunu klíčové sledovat na jedné straně domácí čísla, na straně...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance

Smíšené signály české ekonomiky

Na první odhad toho, jak se naší ekonomice dařilo v prvním kvartále roku, si musíme ještě chvíli...

Petr Dufek
Makroekonom
ČSOB

Donald Trump přitvrzuje, nic dobrého pro korunu

Donald Trump opět překvapivě přitvrzuje v obchodním tažení proti Číně. Donald Trump chce od...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance