Přejít k hlavnímu obsahu
S bankéřem ČSOB je možné se spojit videohovorem
ČSOB připravila pro své klienty další možnost, jak se spojit s bankéřem, aniž by museli chodit na pobočku. Bankéř se spojí s klientem v rámci nahrávaného videohovoru v aplikaci MS Teams. Klient pak vyřeší vše, co potřebuje, z pohodlí své kanceláře nebo obývacího pokoje.
teams

Na možnosti videohovorů se může klient s bankéřem domluvit například během jejich telefonátu či osobně na pobočce. Schůzku může pro klienta naplánovat také klientské centrum banky. Ve všech těchto případech dostane klient do e-mailu odkaz na schůzku v aplikaci MS Teams, přes který se připojí.

„Z průzkumů víme, že řada klientů chce takto s bankou komunikovat. Službu jsme teď několik měsíců testovali,“ řekl k nové službě Martin Jarolím, vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB zodpovědný za Retail.

Bankéři klienty identifikují prostřednictvím částečné autentizace souborem otázek, případně plnou autentizací prostřednictvím Smartklíče nebo zpětného volání.

„Klienti mohou s bankéři sjednávat obchody v oblastech úvěrů, běžných a spořicích účtů, platebních karet, investic nebo pojištění. Zároveň řešíme i servisní úkony, aby kvůli nim nemuseli klienti chodit do banky. ČSOB Živě je naprosto unikátní proces, který splňuje všechny náležitosti regulátora a významně zjednodušuje klientům komunikaci s bankou,“ doplňuje Martin Jarolím.

Datum vytvoření: 10/07/2023

linkedin

Komentáře komentáře
Trumpova reciproční cla: 20 % na české a EU exporty a 25 % cla na auta, železo a hliník Reciproční cla? Reciproční cla v Trumpově pojetí neberou v potaz pouze cla ... Jaromír Šindel, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user Jaromír Šindel
Trumpův šok. Jak nejistota ovlivňuje ekonomiku a trhy Prvotní dopad Trumpových vesměs chaotických politik – zejména na poli obchodních... Dominik Rusinko, hlavní ekonom ČSOB Private Banking
Profile picture for user Dominik Rusinko
Spoříme a málo investujeme Domácnosti si sice velmi mírně polepšily, co do reálných výdělků, o něco více sp... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek