Přejít k hlavnímu obsahu
Raiffeisenbank je opět oficiálním sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji
Po devíti letech se Mistrovství světa v ledním hokeji znovu odehraje v Česku a Raiffeisenbank se zhostí role oficiálního sponzora Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024.
o2 arena

Po březnové soutěži o vstupenky s investiční aplikací pokračuje Raiffeisenbank v obdarovávání fanoušků i v dubnu a květnu. Noví i stávající klienti, stejně jako široká veřejnost, budou moci vyhrát vstupenky na MS IIHF v ledním hokeji 2024, fandící předměty, a navíc získat vlastní hokejovou kartičku nebo Mistrovské slevy v RB Clubu.

Ochuzení nebudou ani fanoušci, kteří se klienty Raiffeisenbank teprve chtějí stát. Pokud si založí v bance nový osobní nebo podnikatelský účet nebo stavební spoření v období od 2. do 26. května, budou mít možnost také využít Mistrovské slevy v RB Clubu. Pokud otevření účtu nebo spoření stihnou do 19. května, mohou se navíc zařadit do slosování o vstupenky na MS IIHF v ledním hokeji 2024.

V případě založení výše uvedených produktů na pobočce Raiffeisenbank budou mít noví klienti navíc možnost setřít výherní los a přímo na místě tak získat hokejovou šálu, dres nebo placku. Tyto předměty mají navíc speciální design z kolekce Raiffandíme. Další předměty v tomto designu budou fanoušci moci získat ve vybraných městech a oficiálních Fanzonách Praha Aréna a Ostrava Aréna.

„Propagujeme Raiffeisenbank jako oficiálního sponzora Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 s vědomím toho, že přivítáme nejlepší fanoušky na světě. Poslední mistrovství světa v ledním hokeji se v Česku konalo v roce 2015, kdy bylo dosaženo dvou návštěvnických rekordů. Přes 700 tisíc diváků celkově a průměrná návštěva na zápase přes 11 tisíc diváků. Jako banka chceme s našimi klienty držet za jeden provaz jako tým, ať jsou skalními fanoušky ledního hokeje anebo je jen baví atmosféra MS IIHF v ledním hokeji 2024. Zábava to bude pro všechny, hokej je v Česku populární a my u fandění chceme být s co nejvíce našimi klienty,“ říká Markéta Křížková, expert marketingové komunikace Raiffeisenbank.

Datum vytvoření: 15/04/2024

VSE

Komentáře komentáře
Fed sazby nemění a chce nechat promluvit data Ta totiž během tiskové konference Jeroma Powella prakticky neproběhla, neboť šéf... Jan Čermák, analytik ČSOB
Profile picture for user Jan Čermák
Vláda schválila rozpočet se schodkem 310 miliard korun. Navzdory rozpočtovým pravidlům A ten vláda překračuje o celých 73 miliard korun. Podle ministryně financí Aleny... Dominik Rusinko, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Dominik Rusinko
Do nového roku s lepší náladou v ekonomice Domácnosti se totiž více začaly obávat o zdraví české ekonomiky v následují... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek