Nadace Leontinka a HSBC uspořádaly benefiční rodinné odpoledne

Banka HSBC v rámci rodinného odpoledne věnovala Nadaci Leontinka 300 000 Kč. Akce se konala 5. června na Bobové dráze Prosek. Banka HSBC a Nadace Leontinka zaměřená na podporu zrakově postižených tento rok slaví jedenácté výročí spolupráce.

Benefiční rodinné odpoledne pro Leontinku bylo plné nejrůznějších aktivit. Na děti i rodiče čekala bobová dráha, výborné občerstvení a především energické vystoupení jazzového tria zrakově postižených studentů.

„Benefiční akce pro Nadaci Leontinka jsou pro mě srdeční záležitostí. Již jedenáctý rok v řadě HSBC podporuje zrakově postižené děti, aby mohly rozvíjet svůj umělecký talent. Jsem nesmírně ráda, že opět mohu být svědkem toho, jak odvážní mladí lidé inspirují své okolí a jdou si za svým hudebním snem,“ uvedla Petra Studená, Business Development Manager, HSBC France – pobočka Praha.

Banka HSBC je dlouhodobým partnerem a přispěvatelem Nadace Leontinka. Již od roku 2008 HSBC podporuje Leontinku v její snaze integrovat zrakově postižené studenty do společnosti, v překonávání překážek ve vzdělávání a ve vytváření volnočasových aktivit. Finanční obnos bude využit na různé projekty, jako například „Stipendium Leontinka“ na podporu talentovaných či sociálně znevýhodněných studentů.

HSBC se celosvětově věnuje vzdělávacím a environmentálním projektům. Součástí těchto aktivit je darování finančních zdrojů pro komunitní programy a poskytování dobrovolné práce. Prostřednictvím tisíců dobrovolníků, kteří zdarma věnují svůj čas a schopnosti, pomáhá HSBC neziskovým organizacím ve všech zemích, kde působí.

 

Datum vytvoření: Čtvrtek, 13. Červen 2019

Obchodní válka 3.0. – co čekat v tomto týdnu?

Obchodní válka mezi Čínou a USA je v plném proudu. Na konci uplynulého týdne nejprve Čína...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance

Inflace dodává ECB argument k akci

V ECB v tento čas nejspíše vrcholí práce na přípravě podzimního překvapení, jehož cílem má být...

Petr Dufek
Makroekonom
ČSOB

ECB chce trhy v září překvapit, spadnou španělské výnosy pod nulu?

Recese je výraz skloňovaný doslova na každém kroku. Po slabých číslech z Německa a z Číny zažily...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance