Liška do nového roku vstupuje s odměnou až 4500 Kč za zřízení stavebního spoření

Klienti Českomoravské stavební spořitelny získají v novém roce ještě větší prémie za zřízení doplňkových produktů, než tomu bylo v loňském roce. Maximální výše odměny tak může dosáhnout
4500 Kč. ČMSS také od nového roku zvýhodňuje dětské smlouvy prémií 1500 Kč. Zájem o stavební spoření v letošním roce nadále poroste.

ČMSS bude i v letošním roce pokračovat ve zvýhodňování klientů, kteří si ke stavebnímu spoření pořídí další finanční produkt ze skupiny ČSOB. „V loňském roce jsme začali nabízet kombinaci stavebního spoření a běžného účtu. U klientů měla tato nabídka velký úspěch, přispěla k růstu zájmu o stavební spoření a velmi dobrým prodejním výsledkům Lišky. Letos v této podpoře budeme pokračovat, výši odměny dokonce ještě navýšíme,“ uvedl člen představenstva ČMSS Jochen Maier.

Pokud si tedy klient zřídí stavební spoření a k němu běžný účet od ČSOB, získá prémii 2500 Kč ve formě odpuštění vstupního poplatku a k tomu dalších 1000 Kč připsaných na nově zřízený běžný účet. Dalších 1000 Kč může získat, pokud si navíc zřídí i doplňkové penzijní spoření, maximální výše prémie tak může dosáhnout 4500 Kč. „Klientovi tak pomůžeme co nejlépe nakombinovat a využít státem podporované spořicí produkty, zároveň bude mít vše pod jednou střechou,“ dodal Jochen Maier.

V další akci platné od nového roku zvýhodňuje ČMSS dětské smlouvy. U stavebního spoření pro děti do 6 let je založení při cílové částky
do 150 tisíc Kč zdarma, klient tak získává bonus až 1500 Kč. Maximální zúročení dětských smluv tak dosahuje 3,8 procenta.

Užší spolupráce v rámci skupiny ČSOB se odráží i ve větším propojení on-line prostředí. Klienti ČSOB si mohou ve svém internetovém bankovnictví nejen zřídit stavební spoření, ale zároveň se jednoduše a pohodlně dostanou do Klientské zóny ČMSS bez nutnosti dalšího přihlašování. Všechny další potřebné úkony pak už mohou provádět v Klientské zóně.

ČMSS je největší stavební spořitelnou v České republice, loni prodej stavebního spoření navýšila na necelých 180 tisíc smluv. I výhled pro letošní rok je pozitivní. ČMSS očekává, že zájem o stavební spoření v ČR letos poroste zhruba o 10 procent a trh tak dosáhne nejlepšího výsledku za posledních minimálně šest let.

 

Datum vytvoření: Úterý, 7. Leden 2020

ECB startuje velkou revizi měnové politiky, co čekat?

ECB dnes oficiálně nastartuje velkou revizi měnové politiky, která pravděpodobně bude trvat až...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance

Hospodaření většiny zemí EU se pozvolna zlepšuje

Na dluhopisový trh eurozóny už třetím měsícem míří příval nových eur v podobě restartovaného...

Petr Dufek
Makroekonom
ČSOB

Koruna na nových post-intervenčních maximech, co čekat dál?

Česká koruna včera vyrazila vstříc novým ziskům a dostala se až do okolí 25,15 EUR/CZK. Od...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance