Komerční banka přichází s novinkou 4U

S revoluční úrokovou sazbou 13,9 % p. a., bez poplatků, bez jakýchkoli podmínek, s bezplatným pojištěním schopnosti splácet a asistenční službou Domácnost – to je na českém trhu průlomová kreditní karta 4U od Komerční banky. Končí tak dlouhé období, kdy úrokové sazby u kreditních karet zamrzly ve starých časech.

„Standardně se roční úroková sazba kreditních karet pohybuje od 20
do 23 %. Naše karta 4U tak přichází s doslova revoluční výší 13,9 %. Klientům by měla sloužit každý den, a to jak pro běžné nákupy a oddělené finance, tak i pro větší nákupy, kdy je rychlejší a pohodlnější než splátkový prodej,“ uvedla Monika Truchliková, manažerka Tribu Cash, Cards & ATMs.

Kromě toho, že klienti nic neplatí za vystavení ani za vedení karty, mají dále jeden výběr měsíčně z jakéhokoliv bankomatu v ČR zdarma, bezplatné pojištění schopnosti splácet a mohou si sjednat automatické splátky v bezúročném období (45 dnů).

Součástí karty je také asistenční služba Domácnost, která poskytuje pozáruční servis spotřebičů, opravy v případě havárie vody nebo elektřiny v domácnosti a IT asistenci. Navíc si klienti mohou až do konce února 2020 vybrat, jak bude jejich 4U karta vypadat, a to buď v galerii designů MojeKarta nebo použít vlastní obrázek či fotografii.

 

Datum vytvoření: Středa, 4. Prosinec 2019

Britští konzervativci drtivě vítězí a libra sílí, zisky však mohou být dočasné

Akcie zažívají příjemné časy. Geopolitická nejistota, která je sužovala po většinu tohoto roku...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance

Nálada v české ekonomice znovu klesá

Zatímco v německé ekonomice je největší vlna pesimismu snad už pomalu na ústupu, v české se...

Petr Dufek
Makroekonom
ČSOB

Střední Evropa odolává německému zpomalení

Zatímco hospodářský růst v eurozóně zaostává v tomto roce za očekáváním, region střední Evropy...

Dominik Rusinko
Analytik ČSOB