Přejít k hlavnímu obsahu
Equa bank snižuje sazby hypoték na 1,99 % p.a.
Od 23. června snižuje Equa bank sazby hypoték až o 0,3 %. Refinancovat hypotéku lze nyní u Equa bank již od 1,99 % p.a. Hypotéky na výstavbu nebo koupi domu či bytu s fixací 3 nebo 5 let lze nyní nově pořídit s úrokem od 2,09 % p.a. Úrokové sazby hypoték Equa bank přitom patří dlouhodobě k nejvýhodnějším na trhu.

„Aktuální snížení sazeb našich hypoték na 1,99 % ročně je dalším v řadě. Naposledy jsme snižovali sazby před dvěma měsíci. Právě výší úročení, ale i podmínkami získání, patří naše hypotéky k nejlepším na trhu,“ řekl Michal Hanousek, ředitel úvěrových produktů Equa bank. „V poslední době zaznamenáváme zvýšení zájmju financovat prostřednictvím hypotéky nejen bydlení k trvalému užívání, ale i rekreační objekty. Jen za poslední tři měsíce se zájem o hypotéky na koupi chat a chalup zvedl o 30 %,“ doplňuje Michal Hanousek.

Mezi klienty Equa bank, kteří chtějí získat nové bydlení, je například zájem o Hypotéku PLUS. Ta umožňuje zájemcům o nové bydlení získat až celou požadovanou částku díky spoluúčasti rodičů či jiné blízké osoby. Mezi další výhody tohoto produktu patří garance pro rodiče i osoby blízké – vyvázání nemovitosti po splacení části hypotéky při splnění podmínek sjednaných ve smlouvě. Dalším benefitem pak je možnost bezplatné mimořádné splátky spojené s vyvázáním nemovitosti.

Datum vytvoření: 23/06/2020

linkedin

Komentáře komentáře
Inflace v květnu skončila nad odhadem, čeká nás vysoká volatilita Za květnovým překvapením jsou opět do značné míry velmi volatilní potraviny, kte... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Silnější růst HDP v prvním čtvrtletí nepřináší dezinflační zlom Silnější růst ekonomiky zůstává spojen s proinflačním tlakem jednotkových mzdový... Jaromír Šindel, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user Jaromír Šindel
Růst mezd v české ekonomice zpomaluje Tempo mezd ve srovnání s rokem 2024 evidentně zpomaluje, a to mimo jiné v důsled... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek