13. ročník soutěže finančních produktů Zlatá koruna je tu !

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu nepřetržitě od roku 2003 a nyní odstartoval její 13. ročník.

Přihlášky mohou finanční společnosti podávat až do poloviny března a poté budou produkty hodnoceny odborníky z Finanční akademie. Slavnostní udílení ocenění proběhne na konci května v rámci Galavečera Zlaté koruny v TOP HOTELu Praha.

Finanční společnosti mohou své produkty do odborné soutěže přihlašovat do 15. března 2015. Nové produkty je možné přihlásit také do sběrné kategorie Novinka roku. Musí jít o produkt uvedený na trh od dubna 2014 do května 2015.

Do konce přihlašovacího období, mají možnost finanční společnosti a akademici nominovat nové členy Finanční akademie. V jedné kategorii může hodnotit nejvýše jeden zástupce z každé finanční společnosti. Finanční akademici také mohou nominovat produkty na "divokou kartu".

Kromě odborné soutěže probíhá také hlasování v Ceně veřejnosti a v Ceně podnikatelů. "Do konce nominačního kola hlasování v Ceně veřejnosti zbývají tři týdny. Máte tedy stále příležitost podpořit své produkty a jejich postup do finálové dvacítky“, říká projektová manažerka soutěže Zlatá koruna Aneta Neradová.

Další informace (vč. statutu a harmonogramu) naleznete zde.

-- Redakce
Datum vytvoření: Středa, 18. Únor 2015

7 dní s korunou: ČNB je o krok blíže březnovému zvýšení úrokových sazeb

Je zde týdeník „7 dní s korunou“.

František Táborský
Analytik Raiffeisenbank

Nálady v průmyslu ukáží, zda Německo uniká z pasti recese

Ekonomika eurozóny především kvůli průmyslu ke konci uplynulého roku prudce šlápla na brzdu. I...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance

7 dní s korunou: Další zvyšování úrokových sazeb závisí na zahraničním vývoji

Je zde týdeník „7 dní s korunou“.

František Táborský
Analytik Raiffeisenbank