Přejít k hlavnímu obsahu
VIDEO: Mastercard otevřel Prahu zážitkům k nezaplacení 
Jedinečný celosvětový zážitkový program společnosti Mastercard Priceless Cities vstupuje do České republiky. Praha se dostala do vybrané společnosti jako první město ze střední a východní Evropy. Zážitkový mix exkluzivní nabídky Priceless Prague zahrnuje především oblasti kultury, historie, gastronomie, módy, zábavy nebo sportu.

Od dnešního dne se držitelé platebních karet mohou v rámci Priceless Prague těšit na více než čtyři desítky jedinečných zážitků. K lákadlům patří vaření vlastního piva s věhlasným sládkem, noční dobrodružství pro děti v Hamleys, den s architektkou Evou Jiřičnou nebo stylistkou Klárou Nademlýnskou, netradiční poznávání Zoo a Národního divadla či focení v „kůži“ celebrity na Karlově mostě. 

Unikátní kampaň s mimořádnou dvojicí

Mimořádnost Priceless Prague jen podtrhují supermodelka Eva Herzigová a proslulý fotograf Jan Saudek, kteří se díky tomuto programu vůbec poprvé pracovně sešli a vytvořili dechberoucí fotografickou kampaň evokující jedinečné zážitky a hodnoty, které za peníze není možné koupit.

„Dnes symbolicky zvedáme oponu a odkrýváme Prahu takovou, jakou ji ještě dosud nikdo nemohl poznat. Jsme hrdí na to, že se nám s kolegy v Mastercard podařilo vytvořit skutečně pestrou kolekci mimořádných zážitků, která představí Prahu v dosud nepoznaném světle a jen umocní její postavení turistického magnetu a jednoho z nejkrásnějších měst planety. Vážíme si také podpory a záštity z Magistrátu hlavního města Prahy,“ uvedl ředitel společnosti Mastercard pro Českou a Slovenskou republiku a Rakousko Miroslav Lukeš.

„Stejně jako všude jinde chceme mít i zde jen to nejlepší. Tyhle zážitky budete v průvodcích hledat marně, protože takto Prahu nemohli doposud odhalovat a poznávat ani místní.  A další desítky nových zážitků se připravují na rok 2018,“ doplňuje marketingový ředitel Mastercard pro Českou republiku a Slovensko a zároveň i lídr programu Priceless Prague Tomáš Doležal.


Priceless Cities je globální digitální platforma pro držitele prémiových karet Mastercard, která má přes 6,5 milionu registrovaných uživatelů. Ti pak v rámci měst i regionů mají k dispozici benefity v podobě ojedinělých zážitků z gastronomie, kultury, zábavy, ubytování a sportu.

O Priceless Cities

Praha  je v pořadí 47. místem, které se připojilo k celosvětovému zážitkovému a věrnostnímu programu společnosti Mastercard Priceless Cities.  Program započal v New Yorku a postupně se připojovala další města -  Londýn, Chicago, Miami, Los Angeles, Buenos Aires, Bogota, Singapur, Rio de Janeiro, Mexico City, Paříž, Moskva, Istanbul, Honolulu, Lima, Santiago de Chile, Santo Domingo, Peking, Sydney, Stockholm, Madrid. Díky Priceless Cities mají držitelé platebních karet Mastercard příležitost cestovat po celém světě a navštěvovat například divadla, restaurace nebo muzea a zažívat i učit se ještě více o významných metropolích z jiné perspektivy, a to prostřednictvím jedinečných zážitků a přednostního přístupu vytvořeného výlučně pro ně na základě originální DNA každého města.

Kde se můžete dočíst víc?

O projektu Priceless Cities jsme již psali v poslední příloze časopisu Bankovnictví Incard. Tu si můžete stáhnout zcela zdarma i Vy! Navíc je obohacená o videa a ekonomickou karikaturu Marka Simona, jediného ekonomického karikaturisty u nás. A musíme říct, že je o co stát.

Datum vytvoření: 21/09/2017
-- Redakce

invest summit

ZK2023 cena veřejnosti

ZK2023 cena podnikatelů

Komentáře komentáře
Začátek roku ve znamení stagnace Ekonomiku držela při zemi, už podle očekávání, především spotřeba domácností brz... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Česká národní banka drží sazby stabilní, jestřábí hlasy sílí Za rozhodnutím stála nová prognóza centrální banky, která počítá s rychlejším rů... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Jestřábí hlasy z ČNB nabírají na síle Z pohledu toho, jak dlouho by mohly sazby setrvat na současných 7 %, se v minulé... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko