Přejít k hlavnímu obsahu
DoKapsy od ČSOB nabízí zajímavou novinku
ČSOB nabízí další novinku v multifunkční aplikaci DoKapsy od ČSOB, která je zdarma přístupná klientům všech bank. Díky službě Nabíječky jednoduše najdete nejbližší nabíjecí stanici pro elektromobily.
electromobility

Nabíječky lze vyhledávat podle aktuální polohy nebo v zadané lokalitě, případně výsledky filtrovat dle poskytovatele, konektoru nebo výkonu. Detail nabíječky obsahuje navíc informace o obsazenosti, otevírací dobu, adresu a především možnost platby pomocí QR kódu. Aktuálně jsou podporovány nabíjecí stanice provozovatelů PRE a EON. Seznam provozovatelů bude průběžně rozšiřován.

DoKapsy od ČSOB je lifestylová mobilní aplikace, která unikátním způsobem integruje bankovní a nebankovní produkty. Aktivovalo si ji už více než 100 000 uživatelů. Mezi nejoblíbenější funkce se řadí vedle plateb za jízdenky a parkování věrnostní a slevové kartičky, aplikace taky obsahuje tipy na výlety či exkluzivní akční nabídky z programu Světa odměn. Její součástí je i virtuální asistentka Kate.

Datum vytvoření: 11/01/2023

ZK2023 cena podnikatelů

Komentáře komentáře
Zklidnění na trzích dává Fedu šanci zvýšit sazby Ještě před propuknutím aktuálních finančních turbulencí se zdálo nejpravděpodobn... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko
Česká inflace v únoru podle očekávání zpomalila V únoru dál zdražovaly zejména některé potraviny v čele se zeleninou (+12,7 %) a... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Další měsíc bez intervencí I když ČNB neintervenuje, působí její kurzový „slib“ jako stabilizační faktor. D... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek