Přejít k hlavnímu obsahu
V aplikaci DoKapsy od ČSOB je nová funkce
Uživatelé multifunkční aplikace DoKapsy, která je zdarma přístupná klientům všech bank, mají od května k dispozici novou službu s názvem Vlaková jízdenka. V ní je možné vyhledat rovnou zaplatit většinu vlakových spojů od společnosti České dráhy.

„Aplikace DoKapsy od ČSOB je už více než tři roky nepostradatelným každodenním pomocníkem pro nakupování nebo cestování. Žádná podobná apka takového rozsahu u bank v Česku není. Lidé vyhledávají inovace, které jim šetří čas, peníze a zpříjemňují život, což je přesně případ DoKapsy od ČSOB. Vnímáme rostoucí trend využití veřejné dopravy, a to nejen pro cesty do práce a z ní. Proto pro nás bylo zapojení vlaků do apky logickým krokem. Neustále pracujeme na dalším vývoji a rozšiřujeme služby tak, aby aplikace co nejvíce vyhovovala potřebám a životnímu stylu našich uživatelů,“ říká Michaela Bauer, členka představenstva ČSOB zodpovědná za technologie, inovace a operations.

„Mezi našimi cestujícími je stále populárnější pořizování jízdenek on-line, například u dálkové mezinárodní dopravy volí on-line odbavení už téměř 80 % našich zákazníků. Kromě naší oblíbené aplikace Můj vlak mohou nyní využít i nákup jízdenek skrze mobilní aplikaci DoKapsy od ČSOB, což jim zase o něco usnadní plánování i cestování a věřím, že i díky tomu nalákáme další cestující k využívání ekologické železniční dopravy,“ uvádí Michal Krapinec, předseda představenstva a generální ředizel Českých drah.

DoKapsy od ČSOB je lifestylová mobilní aplikace, která unikátním způsobem integruje bankovní a nebankovní produkty. Je zdarma dostupná i zájemcům z jiných bank, není potřeba být klientem ČSOB.

Nejvyužívanějšími službami jsou nákupy jízdenek v MHD a placení parkovného. Kromě plateb za veřejnou dopravu a parkování je možné platit také za pohonné hmoty na všech čerpacích stanicích hypermarketů Globus nebo číst zprávy. Poslední novinkou byla služba Foodies, která zatím obsahuje přes 100 zajímavých tipů na food festivaly a další food místa po celé České republice. Spolu s tipy na výlety je tak v jedné aplikaci možnost naplánování hezkého výletu po Čechách.

Datum vytvoření: 07/05/2024

linkedin

Komentáře komentáře
Úspěšné mistrovství světa – může pomoci ekonomickému oživení? Předpokládáme, že samotný šampionát „velkými čísly“ výrazněji nepohne. Podle odh... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
V globální ekonomice narůstá protekcionismus. Jak razantně zareaguje Evropa? Nová cla ovlivní asi jen 4 % celkových čínských dovozů do Ameriky, proto není tř... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko
Přirozená reálná dlouhodobá úroková míra směřuje na sever Jen pro představu - např. forwardově počítaná reálná úroková míra „pět let za pě... Jan Čermák, analytik ČSOB
Profile picture for user Jan Čermák