Přejít k hlavnímu obsahu
Trendy v IT a jejich vliv na fintech, card-linked marketing, BankID nebo virtuální asistenti. Konference FIN (R)evoluce nabídne trendy témata
Co je nového v ČSOB, Komerční bance, Deloitte nebo mBank? Na únorové finanční konferenci vystoupí jedničky z oboru. Program konference FIN (R)evoluce je téměř kompletní. Seznamte se s anotacemi přednášek a projděte si medailonky letošních spíkrů. Akce proběhne 28. února v Praze. Pořadatelem je server Měšec.cz, šéfredaktor Dalibor Z. Chvátal bude účastníky po celý den akcí provázet jako moderátor.
fin revoluce

Vybíráme z programu

IT trendy v ČSOB

Dynamická doba přináší v technologických oblastech stále nové trendy. Kyberbezpečnost je stále větší téma. Potřebu regulovat prostředí sdílejí národní i evropské instituce. Jaké v tom vidí v ČSOB příležitosti? Tématu se chopí Denisa Škantová.

Proč (ne)vstoupit do Metaverse jako finanční instituce?

Metaverse v poslední době rezonuje napříč trhem, ale co to vlastně je a dává smysl do něj teď vstupovat? Ivo Apetauer z Deloitte se zamyslí nad tím, proč finanční instituce do metaverse vstupují. Jaká je budoucnost metaverse a jak reagují klienti?

Virtualizace karetního portfolia, aneb rozlučme se s poslední fyzickou připomínkou banky v naší peněžence

Nastal už ten správný čas na nahrazení plastové karty mobilem? Budou to klienti akceptovat? Co když pořád chtějí plastovou kartičku mít? A jak jim to vlastně vysvětlit? To jsou otázky, které si v mBank často pokládají. Společně s Martinem Podolákem se podíváme na to, jaké trendy v placení v mBank chystají, jak jejich klienti reagují na zavedení virtuálních karet a jaké benefity vlastně přináší čistě virtuální karta klientovi a jaké výhody zase bance.

Pasivní revoluce aneb jak Fintech mění investiční svět

Pasivní investování se mezi retailovými investory čím dál více skloňuje. S rostoucím zájmem o indexové investování se mění investiční terén: Fintechy táhnou tento trend a tradiční podílové fondy mají nový druh kompetitorů. Jaké příležitosti i rizika s sebou přináší tato pasivní revoluce? Svůj pohled představí Jan Hlavsa ze společnosti Fondee.

Jak navrhují produkty a služby v Komerční bance

V přednášce Lucie Tarbajovské a Heleny Warausové z Komerční banky se dozvíme, jak se snoubí designové myšlení a agilní metodika práce a jak propojení obou světů přispívá k budování design driven kultury. V neposlední řadě pochopíme, jak tento přístup ovlivňuje uživatele a celkový obchodní úspěch nové digitální banky.

Bankovní identita: rok druhý

Bankovní identita, známá pod názvem BankID, je v České republice od ledna 2021. Po dvou letech tak lze s mírným odstupem zhodnotit, jak se jí daří v kontextu digitálních služeb státu a soukromých firem. Marek Růžička okomentujeme aktuální statistiky, představí zajímavé příklady využití a nechá účastníky nahlédnout do plánovaného rozvoje elektronického podpisu a chystaného projektu evropské digitální peněženky.

Dále se můžete těšit na zástupce ze společnosti Dateio, ten se zamyslí nad tím, proč se z card-linked marketingu stává evropský fenomén, připomeneme si dva roky fungování bankovní identity – co služba přinesla a co nového je v plánu? Další přednášky si pro vás chystají řečníci z RIXO, BNP Paribas Cardif Pojišťovna, Agnostix a další.

Seznamte se prostřednictvím medailonků se všemi řečníky, k dispozici je samozřejmě i registrační formulář.

Partnerem konference je Softec. Produktovým partnerem je EasyEvent. Mediálními partnery konference jsou Bankovnictví, CardMag, CFOworld, Euro.cz, Finance.cz, Fintree, Sdružení pro bankovní karty. Pořadatelem konference je server Měšec.cz ve spolupráci s TUESDAY Business Network. Produkci zajišťuje Internet Info.

Datum vytvoření: 14/02/2023

invest summit

ZK2023 cena veřejnosti

ZK2023 cena podnikatelů

Komentáře komentáře
Začátek roku ve znamení stagnace Ekonomiku držela při zemi, už podle očekávání, především spotřeba domácností brz... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Česká národní banka drží sazby stabilní, jestřábí hlasy sílí Za rozhodnutím stála nová prognóza centrální banky, která počítá s rychlejším rů... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Jestřábí hlasy z ČNB nabírají na síle Z pohledu toho, jak dlouho by mohly sazby setrvat na současných 7 %, se v minulé... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko