Přejít k hlavnímu obsahu
Nová verze Raiffeisen bankovnictví nabízí zajímavé novinky
Uživatelé mobilní aplikace Raiffeisen bankovnictví mohou nově zadávat zahraniční platby z mobilu, trvalé příkazy pomocí QR kódu nebo kopírovat číslo účtu přímo z detailu transakce.

Mezi hlavní novinky patří možnost provádět zahraniční platby přímo z mobilní aplikace. Uživatelé mohou využít novou položku „SEPA a zahraniční platba“, která automaticky rozpozná typ platby a usnadní vyplnění potřebných údajů.

Další významnou inovací je přepracování detailu spořicího účtu. Uživatelé zde nyní snadno najdou informace o typu účtu, aktuální úrokové sazbě a podmínkách pro získání bonusů.

„Především úpravy na spořicích účtech jsme připravovali na základě zpětné vazby od našich klientů, a proto jsme je do přípravy řešení také zapojili,“ říká Vratislav Kříž, ředitel mobilního bankovnictví Raiffeisenbank.

Raiffeisenbank zavádí rovněž možnost zakládání trvalých příkazů skenováním QR kódu, což značně zjednodušuje celý proces. Tato funkce bude k dispozici i firemním klientům pro zadání SEPA plateb.

Další změny se týkají úpravy profilu a kontaktů, kde došlo k oddělení osobních údajů uživatele od kontaktů na banku a přepracování vizuálního rozložení pro lepší přehlednost. Nyní si uživatelé mohou také jednoduše kopírovat čísla účtů z detailu transakcí a užívat si upravené textace informačních push notifikací, které nyní obsahují emoji.

Datum vytvoření: 14/03/2024

linkedin

Komentáře komentáře
Česká inflace opět blízko cíle ČNB Nižší inflace však nemusí automaticky znamenat spokojenost ČNB. Tlak na růst cen... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Zvýší ECB v červnu úrokové sazby? Přestože zprávy o možné americko-íránské dohodě se objevují téměř každý den, Hor... Dominik Rusinko, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Dominik Rusinko
HDP zpomalilo na začátku roku kvůli zahraničnímu obchodu, mzdy jsou překvapivě silné Za zpomalením v prvním kvartále stojí především horší výsledek zahraničního obch... Jan Bureš, hlavní ekonom ČSOB
Profile picture for user Jan bureš