Přejít k hlavnímu obsahu
Konference Rozvoj a inovace finančních produktů … tentokrát s podtitulem „Možnosti a meze digitalizace v bankovnictví„
Konference je zaměřena na aktuální otázky v oblasti digitalizace v bankovnictví a pojišťovnictví. K této problematice přináší konference reprezentativní přehled názorů z oblasti regulace a dohledu, z praxe finančních institucí a distributorů finančních produktů, z oblasti ochrany spotřebitele a rovněž z pohledu akademické obce.

Tato odborná konference může nabídnout přínos nejen pro pracovníky bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností či obchodníků s cennými papíry, organizací působící v oblasti ochrany spotřebitele, ale také pro širokou odbornou a akademickou veřejnost.

Konferenci v 9.00 zahájí děkan Fakulty financí a účetnictví Ladislav Mejzlík, po něm budou následovat úvodní slova guvernéra ČNB Jiřího Rusnoka a proděkana VŠE Petra Dvořáka. Dopolední blok obstarají Pavel Štěpánek (ČBA) aDavid Navrátil (Česká Spořitelna) a František Havlín (Tresbee). Odpoledne budou hovořit Jana Brodani (Asociace pro kapitálový trh ČR), Tomáš Nidetzký (ČNB), Jiří Šindelář (Broker Consulting – Moneco) a Karel Šulc (Fincentrum). Konference končí v 15.30.

Stejně jako v předchozích ročnících si i letos vylosovaný šťastlivec z publika odnese voucher na zapůjčení moderního automobilu značky Volvo na celý víkend. V rámci polední pauzy je zajištěn oběd od cateringové společnosti Vyšehrad 2000, a to přímo v přilehlých prostorách přednáškové auly.

Více informací na https://finance-edu.vse.cz/#.

 

 

Datum vytvoření: 16/01/2020

linkedin

Komentáře komentáře
ČNB zatím nemá důvod snižovat úrokové sazby Tomu odpovídá i hodnocení rizik a nejistot plnění inflačního cíle, které bankovn... Dominik Rusinko, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Dominik Rusinko
Obchodní dohoda mezi EU a Indií: Dopady na Česko a Evropu Evropa zisky pocítí až v delším období Na konci ledna 2026 byla na summitu Indie... Jan Bureš, hlavní ekonom ČSOB
Profile picture for user Jan bureš
Silný rok českého stavebnictví & mizerný rok bytové výstavby Za silným růstem v tomto relativně malém odvětví stojí pozemní, a především pak ... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek