Přejít k hlavnímu obsahu
UniCredit Bank si připravila letní kampaň
UniCredit Bank odstartovala kampaň, ve které odměňuje klienty, kteří si sjednají půjčku a začnou si posílat svou výplatu na nově založený běžný účet. Noví klienti mohou získat zpět 2 % ze zasílané výplaty (až 10 000 korun) a zároveň získají o 2 % nižší úrokovou sazbu na PRESTO Půjčce.

Kampaň platí do 31. 8. a klienti mohou nabídky využít jak při sjednání nové půjčky, tak pro snížení splátek stávajících úvěrů. Stávající klienti mohou využít při sjednání nové půjčky možnost snížení úrokové sazby také o 2 % p. a., pokud si přesměrují zasílání své výplaty na běžný účet v UCB, jestliže si výplatu takto ještě neposílají.

Těchto odměn mohou klienti využít pro libovolnou výši půjčky, která je od 20 000 korun až do 1 000 000 korun a současně s aktuálními úrokovými sazbami od 5,79 % p. a.

Další výhody půjčky jsou, že si klient sám zvolí datum, výši splátky i dobu splatnosti v rozmezí 12–120 měsíců, přičemž čerpání je zahájeno okamžitě po podpisu smlouvy přímo na běžný účet. V případě převedení úvěrů jsou prostředky automaticky posílány na splacení původních závazků klienta. Odložení splátky je možné až 5×, a to nejdříve od desáté měsíční splátky včetně.

Samozřejmostí je i pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika, které klienta ochrání v případě nečekaných životních situací. Pojistka se vztahuje na úmrtí, invaliditu III. stupně / přiznání průkazu ZTP/P, pracovní neschopnost, nedobrovolnou ztrátu zaměstnání či závažné onemocnění.

Datum vytvoření: 07/07/2022

VSFS

Komentáře komentáře
ECB zvýšila sazby nejvíce od vzniku eurozóny, ČNB ji asi následovat nebude ČNB se naopak otáčí a možná již otočila zcela opačným směrem. Holubičí obrat v b... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
ČNB přešlapuje na místě, dalšímu růstu sazeb se nevyhne Inflace se v červnu pohybovala více než dva procentní body nad jarní prognózou a... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Vysoká inflace začíná měnit chování spotřebitelů Meziroční srovnání je však v tomto případě poněkud zavádějící v důsledku konce l... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek