Skupina UniCredit získala 23 ocenění v průzkumu Euromoney Cash Management 2018

Průzkum Euromoney Cash Management 2018 označil skupinu UniCredit za vybraného poskytovatele cash managementu pro mezinárodní korporace, působící ve střední a východní Evropě, jakož i pro služby poskytované klientům a nefinančním institucím. Kromě toho byla UniCredit vybrána za nejlepší banku v oblasti cash managementu v Rakousku, Bosně a Hercegovině, Chorvatsku a Turecku.

Skupina UniCredit získala ocenění Best Service Management v regionu střední a východní Evropy, v Severní Americe byla oceněna za služby finančním institucím, a v Rakousku, Bosně a Hercegovině, Rumunsku a v regionu střední a východní Evropy za nefinanční instituce.

Ve střední a východní Evropě se v rámci Best Service Management UniCredit umístila na první příčce v několika kategoriích, například Business Functions, Financial facilities, Personnel a Tech Provisions. V kategorii Tech Provisions byla skupina UniCredit vyzdvižena jako nejlepší ve své třídě v západní Evropě.

Andrea Diamanti, ředitel divize firemního a investičního bankovnictví pro střední a východní Evropu skupiny UniCredit, poznamenal: „Ocenění a výsledky soutěže potvrzují naši silnou nabídku služeb. Jsme poctěni uznáním, které jsme dostali od finančních a nefinančních institucí, a i nadále se budeme zaměřovat na neustálé zlepšování naší nabídky pro zákazníky a jejich spokojenost.“   

Průzkum Euromoney Cash Management 2018 je 17. ročníkem průzkumu, který realizují vedoucí poskytovatelé produktů cash managementu a služeb po celém světě. Považuje se  za standard v průzkumech pro globální průmysl v oblasti cash managementu a je vnímán jako nejkomplexnější průvodce na trhu v této oblasti.

 

Datum vytvoření: Čtvrtek, 4. Říjen 2018

7 dní s korunou: ECB po třech letech ukončí kvantitativní uvolňování

Je zde týdeník „7 dní s korunou“.

František Táborský
Analytik Raiffeisenbank

Akcie jako na horské dráze

Trhy zažívají návrat extrémní volatility. Včera americký akciový index Dow Jones ztrácel pod...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance

7 dní s korunou: ECB vidí největší riziko v politice

Je zde týdeník „7 dní s korunou“.

František Táborský
Analytik Raiffeisenbank