Přejít k hlavnímu obsahu
mBank spustila unikátní stránku Podnikatelův rádce
mBank mění přístup bank k drobným podnikatelům. Na začátku roku představila novinky u účtu mKonto Business. Nyní přichází na scénu další novinka – Podnikatelův rádce. Unikátní vzdělávací stránka podnikatelům například usnadní zorientovat se v byrokracii a pomůže snížit strach z podnikání.
mBank podnikatel

mBank více než dva roky prováděla hloubkové rozhovory s desítkami podnikatelů a průzkumy, ve kterých s ní sdílela názory více než tisícovka z nich. Mnozí zmiňovali jako jeden ze zásadních problémů při podnikání administrativní zátěž a nedostatek informací.

„Zjistili jsme, že pro podnikatele je často zdrojem veškerých informací účetní. Dále se radí s rodinou a přáteli. Na banky by se obrátilo jen minimum z nich,“ říká Martin Podolák, zástupce generálního ředitele mBank Česká republika pro oblast produktového a segmentového managementu, a pokračuje: „Chceme to změnit. Právě banka by měla být pro podnikatele partnerem. Podnikání je náročná cesta plná výzev a překážek, proto podáváme pomocnou ruku. Připravili jsme webovou stránku Podnikatelův rádce, kde chceme malým podnikatelům poskytnout expertízu, znalosti, tipy, triky a inspiraci, jak ještě více rozjet byznys.“

Podnikatelův rádce byl vyvinut na míru podnikatelům, začínajícím i těm s již zavedenou živností, aby zde našli odpovědi na řadu otázek, které si při podnikání kladou. „Klienti zde najdou důležité rady, inspiraci a informace z oblasti daní, práva, účetnictví, obchodu a dalších,“ popisuje Martin Podolák.

Aktuálně stránka obsahuje více než 300 článků, které jsou rozdělené do osmi kategorií a třiceti tematických okruhů, a další texty budou přibývat každý týden. Připravuje je dvanáct odborníků. Kromě článků zde najdete také užitečné dokumenty a slovník pojmů.

Podnikatelův rádce bude dostupný všem, klienti mBank se pak mohou těšit třeba na výhody v podobě slevy na konzultace v oblasti digitalizace podnikání.

Datum vytvoření: 26/08/2024

linkedin

Komentáře komentáře
Trumpova reciproční cla: 20 % na české a EU exporty a 25 % cla na auta, železo a hliník Reciproční cla? Reciproční cla v Trumpově pojetí neberou v potaz pouze cla ... Jaromír Šindel, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user Jaromír Šindel
Trumpův šok. Jak nejistota ovlivňuje ekonomiku a trhy Prvotní dopad Trumpových vesměs chaotických politik – zejména na poli obchodních... Dominik Rusinko, hlavní ekonom ČSOB Private Banking
Profile picture for user Dominik Rusinko
Spoříme a málo investujeme Domácnosti si sice velmi mírně polepšily, co do reálných výdělků, o něco více sp... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek