Přejít k hlavnímu obsahu
Konference Rozvoj a inovace finančních produktů: Banky a finanční trhy v „pocovidové“ době
Aktuální, již jubilejní 10. ročník konference Rozvoj a inovace finančních produktů se koná v pátek 4. června 2021. Z důvodů vládních opatření proti šíření koronaviru se letošní jubilejní ročník bude konat on-line.
VSE konference

Letošní konference Rozvoj a inovace finančních produktů je zaměřena na dopady koronavirové pandemie na finanční sektor z dlouhodobého pohledu. K této problematice přinese konference reprezentativní přehled názorů z oblasti regulace a dohledu, z praxe finančních institucí a distributorů finančních produktů, z oblasti ochrany spotřebitele a rovněž z akademického pohledu. Akce se koná pod záštitou ČNB.

Konference nabízí aktuální informace nejen pro pracovníky bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností či obchodníků s cennými papíry, organizací působící v oblasti ochrany spotřebitele, ale také pro širokou odbornou a akademickou veřejnost.

Program, řečníci a další informace, týkající se např. způsobu registrace a připojení z vlastních zařízení (počítačů a mobilních telefonů), budou zveřejněny v dostatečném předstihu a průběžně budou aktualizovány.

Registrovat se můžete již nyní, a to zde.

Podobně jako v předchozích ročnících, i letos bude konference zakončena losováním a šťastlivec z řad účastníků konference získá výhru v podobě víkendového zapůjčení automobilu značky Volvo.

Budeme se na Vás těšit v pátek 4. června 2021!

Datum vytvoření: 25/05/2021

linkedin

Komentáře komentáře
Realitní trh korigoval ve druhém kvartále výrazněji... Při ní totiž nejde jen o absolutní úroveň nominálních cen nemovitostí, ale přede... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Pád inflace zpomaluje Ve srovnání s červencem se spotřebitelské ceny zvýšily o 0,2 %, a to především z... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Rozkolísané koruně chybí garance ČNB Minulý týden ovšem potvrdil naši tezi o větší zranitelnosti tuzemské měny, když ... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko