Přejít k hlavnímu obsahu
Konference Rozvoj a inovace finančních produktů: Banky a finanční trhy v „pocovidové“ době
Aktuální, již jubilejní 10. ročník konference Rozvoj a inovace finančních produktů se koná v pátek 4. června 2021. Z důvodů vládních opatření proti šíření koronaviru se letošní jubilejní ročník bude konat on-line.
VSE konference

Letošní konference Rozvoj a inovace finančních produktů je zaměřena na dopady koronavirové pandemie na finanční sektor z dlouhodobého pohledu. K této problematice přinese konference reprezentativní přehled názorů z oblasti regulace a dohledu, z praxe finančních institucí a distributorů finančních produktů, z oblasti ochrany spotřebitele a rovněž z akademického pohledu. Akce se koná pod záštitou ČNB.

Konference nabízí aktuální informace nejen pro pracovníky bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností či obchodníků s cennými papíry, organizací působící v oblasti ochrany spotřebitele, ale také pro širokou odbornou a akademickou veřejnost.

Program, řečníci a další informace, týkající se např. způsobu registrace a připojení z vlastních zařízení (počítačů a mobilních telefonů), budou zveřejněny v dostatečném předstihu a průběžně budou aktualizovány.

Registrovat se můžete již nyní, a to zde.

Podobně jako v předchozích ročnících, i letos bude konference zakončena losováním a šťastlivec z řad účastníků konference získá výhru v podobě víkendového zapůjčení automobilu značky Volvo.

Budeme se na Vás těšit v pátek 4. června 2021!

Datum vytvoření: 25/05/2021

 

linkedin

Komentáře komentáře
ECB zvýšila sazby nejvíce od vzniku eurozóny, ČNB ji asi následovat nebude ČNB se naopak otáčí a možná již otočila zcela opačným směrem. Holubičí obrat v b... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
ČNB přešlapuje na místě, dalšímu růstu sazeb se nevyhne Inflace se v červnu pohybovala více než dva procentní body nad jarní prognózou a... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Vysoká inflace začíná měnit chování spotřebitelů Meziroční srovnání je však v tomto případě poněkud zavádějící v důsledku konce l... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek