Přejít k hlavnímu obsahu
AXA Assistance spustila unikátní portál My Travel Space
Cestovatelé na novém portálu naleznou bezpečnostní varování, informace o výskytu nemocí a epidemií, doporučená očkování, podmínky pro udělení víza, umístění ambasád a spoustu dalších užitečných informací. Široké pokrytí zahrnuje velké množství zemí a kontakty na mezinárodní síť nemocnic.

Nejdůležitějším obsahem portálu jsou nová bezpečnostní varování, zdravotní informace o výskytu epidemií a jiných onemocnění, rady a tipy, kontakty, umístění letišť, ambasád a dalších důležitých budov, podmínky pro udělení víza a další užitečné informace. Díky pravidelným aktualizacím v reálném čase jsou veškeré bezpečnostní informace vždy platné v souvislosti s aktuálním děním ve vybrané zemi.

 

K dispozici je též neustále aktualizovaná databáze nemocnic, jež jsou s AXA Assistance smluvně vázány. V případě potřeby akutního ošetření tak klienti mohou snadno vyhledat spolehlivé lékařské zařízení a nemusí se obávat odmítnutí pomoci, což bývá častým rizikem zejména v exotických oblastech. Výhodou je poté i responzivní design, který umožní prohlížet obsah portálu na všech dostupných zařízeních. Všichni zaregistrovaní klienti tak mají k dispozici účinný nástroj nejen před odjezdem do ciziny, ale i na cestách samotných.

„Portál My Travel Space našim klientům dává výhodu koncentrace nejdůležitějších informací na jednom místě. Odpadá tak čas strávený na nejrůznějších webových stránkách i obava z nepřesných nebo zastaralých informací. Podporujeme tím naše přesvědčení , že cestovní pojištění není jen o limitech, ale také stále více o podpůrných a asistenčních službách,“ uvedl ke spuštění Lukáš Přikryl z Axa Assistance.

Klienti, kteří si sjednají cestovní pojištění od AXA Assistance, se mohou zaregistrovat na portálu www.MyTravelSpace.cz. Při registraci jednoduše vyplní základní údaje včetně čísla pojistné smlouvy a následně si může jednotlivé země uložit do seznamu. Spolu s tím má možnost si své cesty efektivně naplánovat a uzpůsobit si dostupná nastavení.

 

 

Datum vytvoření: 09/09/2015
-- Redakce

 

linkedin

Komentáře komentáře
ECB zvýšila sazby nejvíce od vzniku eurozóny, ČNB ji asi následovat nebude ČNB se naopak otáčí a možná již otočila zcela opačným směrem. Holubičí obrat v b... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
ČNB přešlapuje na místě, dalšímu růstu sazeb se nevyhne Inflace se v červnu pohybovala více než dva procentní body nad jarní prognózou a... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Vysoká inflace začíná měnit chování spotřebitelů Meziroční srovnání je však v tomto případě poněkud zavádějící v důsledku konce l... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek