Přejít k hlavnímu obsahu
Startuje CUBIQ. Online pojištění věcí, na kterých vám záleží
CUBIQ je nový produkt Komerční pojišťovny z mezinárodní skupiny Société Générale, vytvořený ve spolupráci s company builderem CreativeDock. Od listopadu 2018 nabízí klientům Komerční pojišťovny možnost pojištění osobních věcí, které v nabídce pojišťoven dosud chybělo.

„Pro Komerční pojišťovnu je tato spolupráce důležitá a inovativní,“ říká o nové službě CUBIQ členka představenstva Komerční pojišťovny Catherine de la Croix. „Umožňuje naší společnosti nabízet na českém trhu řešení pojištění pro přímé zákazníky, které je jedinečné, jednoduché, rychlé, flexibilní a zcela online.“

„Říkali jsme si, že by bylo super, kdyby se s pojišťovnou někdy pojily pozitivní emoce. Lidem chceme pojišťovat to, co je jim blízké a co je pro ně důležité,“ říká ke vzniku projektu jeho šéf Ondřej Slačálek.

CUBIQ pojišťuje dvanáct různých typů věcí. „Největší zájem očekáváme o pojištění smartphonu, notebooku, fotoaparátu a lyží. Kromě toho je zatím možné pojistit tablet, snowboard, kolo, kytaru, brýle, televizi, pračku a ledničku,“ vypočítává Slačálek. Klient si může „navolit“ až čtyři věci, nové i starší. Sám si vybere, na čem mu záleží, a pojištění si sestaví tak, aby sedlo právě jeho životnímu stylu.

Každou věc je možné pojistit až na 50 000 korun. V případě nehody či krádeže pak stačí uvést značku a výrobní číslo a nahrát aktuální fotky věci. „Když se opraví, servis zaplatíme. Když klient o danou věc přijde úplně, proplatíme její cenu, jaká by byla, kdyby si kupoval novou,“ upřesňuje šéf projektu.

Lyže na zimu, notebook na cesty

CUBIQ fandí lidem, kteří cestují, sportují nebo mají tvořivé koníčky. Zapálení sportovci ocení třeba i možnost jednotlivé věci průběžně odebírat, přidávat nebo měnit. Neplatí tak za nic zbytečně. Například lyže nebo snowboard si můžou pojistit pouze na zimní sezonu, kolo zase jen na letní. Každá věc se dá pojistit na libovolnou dobu, nejméně však na měsíc.

To není jediný unikát, který CUBIQ v rámci svých služeb nabízí. Například notebook se sice dá běžně pojistit i v rámci domácnosti, jenže takové pojištění přestane platit, jakmile s ním člověk vyrazí ven. CUBIQ vybrané osobní věci kryje vždy a všude. Je jedno, jestli si je majitel vezme s sebou do práce, do kavárny, nebo s nimi cestuje na druhý konec světa.

Žádné papírování – vše je online

Pojištění se uzavírá ve třech krocích: stačí vyplnit základní údaje, věc vyfotit a nastavit pravidelné platby. Ty jsou na bázi předplatného, které je možné ukončit kdykoli, vždy ke konci měsíčního období. Přehlednou smlouvu dostane klient v digitální podobě. Vše, co se pojištění týká, pak může průběžně spravovat ve svém účtu na www.mujcubiq.cz.

 

Datum vytvoření: 14/12/2018

linkedin

Komentáře komentáře
Česká ekonomika klesá výrazněji, sazby dolů již v prosinci? Znepokojivý je také pohled do struktury HDP - mezičtvrtletně padají prakticky vš... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
HDP ještě horší než původní odhad Propad hospodářství jasně ilustruje efekt vysoké inflace, která stále likviduje ... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Pro aktivaci „Sahmova pravidla“ pro recesi v USA netřeba chodit daleko Samozřejmě, připomeneme-li si poslední tempo růstu HDP či dokonce říjnové maloob... Jan Čermák, analytik ČSOB
Profile picture for user Jan Čermák