Přejít k hlavnímu obsahu
Konference Digitální peníze už 27. dubna
Aktuální trendy v oboru financí, příklady z praxe, zkušenosti odborníků i setkání s lidmi z oboru i od konkurence slibuje odborná konference Digitální peníze, kterou pořádá server Měšec.cz už na konci dubna.
Digitální peníze

Možná si ještě vybavujete doby, kdy jsme posílali peníze přes poštu, vyzvedávali si výplaty v účtárně a stáli hodinové fronty v bankách. Ale to už je dávno pryč. Dnes nakupujeme na internetu a platíme kartou jako o život. A ani to není dostatečně rychlé, jde to i svižněji. Uhradit objednávku na jedno kliknutí přes mobil a přitom stále bezpečně...

Seznamte se s nejnovějšími trendy ve finančních službách. Už ve čtvrtek 27. dubna na konferenci Digitální peníze, kterou pořádá server Měšec.cz.

„Připomínky z loňské konference jsme brali vážně. Proto letošní ročník bude hlavně o praxi a zkušenostech, jak něco funguje a ne jak by to bylo krásné, kdyby to fungovalo. Dozvíte se také to, že kromě skupiny slušných klientů a seriózních poskytovatelů služeb existuje i další skupina osob, která chce tu první či druhou obelstít a má na to sofistikované metody,“ říká šéfredaktor serveru Měšec.cz Dalibor Chvátal, který bude celou konferenci moderovat.

O čem se bude na konferenci například mluvit?

  • ČR je v bezkontaktních platbách na špici. Vytlačí u nás platební technologie hotovost? O tom bude mluvit David Brendl z Visa.
  • Michal Čarný z Mastercard Europe předpovídá konec všem slevovým kupónům, kartičkám a voucherům. Protože budoucnost slev se obejde i bez nich. Vše bude digitální.
  • Martin Vurm z PwC Česká republika seznámí účastníky konference s technologickými inovacemi na trhu s finančními službami. Uvede i příklady úspěšných evropských FinTech.
  • Jak je možné se při platbách na internetu obejít bez účtů a bank? To ukáže Lukáš Hurych z Twisto Payments.
  • Co v praxi přináší „zapamatovaná karta“? Michal Bilka ze Slevomatu bude prezentovat konkrétní data.
  • Jak funguje jeden z nejúspěšnějších věrnostních programů – Tesco Clubcard --prozradí Lucie Šoulejová z TESCO.
  • Jak efektivně sledovat či nesledovat své výdaje a příjmy, abychom měli bohatý a bezstarostný život? Na to odpoví Tomáš Zdražil z BudgetBakers.

Na webových stránkách konference si můžete prohlédnout kompletní program.

Více informací o konferenci a registrační formulář najdete na webových stránkách konference Digitální peníze.

Partnery konference jsou MasterCard Europe, PwC Česká republika a Visa. Mediálními partnery jsou Bankovnictví a CardMag. Akce se koná za podpory České bankovní asociace a Sdružení pro bankovní karty. Pořadatelem akce je server Měšec.cz. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info.

Datum vytvoření: 18/04/2017
-- Redakce

linkedin

Komentáře komentáře
Realitní trh korigoval ve druhém kvartále výrazněji... Při ní totiž nejde jen o absolutní úroveň nominálních cen nemovitostí, ale přede... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Pád inflace zpomaluje Ve srovnání s červencem se spotřebitelské ceny zvýšily o 0,2 %, a to především z... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Rozkolísané koruně chybí garance ČNB Minulý týden ovšem potvrdil naši tezi o větší zranitelnosti tuzemské měny, když ... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko