Přejít k hlavnímu obsahu
Konference Digitální peníze už 27. dubna
Aktuální trendy v oboru financí, příklady z praxe, zkušenosti odborníků i setkání s lidmi z oboru i od konkurence slibuje odborná konference Digitální peníze, kterou pořádá server Měšec.cz už na konci dubna.
Digitální peníze

Možná si ještě vybavujete doby, kdy jsme posílali peníze přes poštu, vyzvedávali si výplaty v účtárně a stáli hodinové fronty v bankách. Ale to už je dávno pryč. Dnes nakupujeme na internetu a platíme kartou jako o život. A ani to není dostatečně rychlé, jde to i svižněji. Uhradit objednávku na jedno kliknutí přes mobil a přitom stále bezpečně...

Seznamte se s nejnovějšími trendy ve finančních službách. Už ve čtvrtek 27. dubna na konferenci Digitální peníze, kterou pořádá server Měšec.cz.

„Připomínky z loňské konference jsme brali vážně. Proto letošní ročník bude hlavně o praxi a zkušenostech, jak něco funguje a ne jak by to bylo krásné, kdyby to fungovalo. Dozvíte se také to, že kromě skupiny slušných klientů a seriózních poskytovatelů služeb existuje i další skupina osob, která chce tu první či druhou obelstít a má na to sofistikované metody,“ říká šéfredaktor serveru Měšec.cz Dalibor Chvátal, který bude celou konferenci moderovat.

O čem se bude na konferenci například mluvit?

  • ČR je v bezkontaktních platbách na špici. Vytlačí u nás platební technologie hotovost? O tom bude mluvit David Brendl z Visa.
  • Michal Čarný z Mastercard Europe předpovídá konec všem slevovým kupónům, kartičkám a voucherům. Protože budoucnost slev se obejde i bez nich. Vše bude digitální.
  • Martin Vurm z PwC Česká republika seznámí účastníky konference s technologickými inovacemi na trhu s finančními službami. Uvede i příklady úspěšných evropských FinTech.
  • Jak je možné se při platbách na internetu obejít bez účtů a bank? To ukáže Lukáš Hurych z Twisto Payments.
  • Co v praxi přináší „zapamatovaná karta“? Michal Bilka ze Slevomatu bude prezentovat konkrétní data.
  • Jak funguje jeden z nejúspěšnějších věrnostních programů – Tesco Clubcard --prozradí Lucie Šoulejová z TESCO.
  • Jak efektivně sledovat či nesledovat své výdaje a příjmy, abychom měli bohatý a bezstarostný život? Na to odpoví Tomáš Zdražil z BudgetBakers.

Na webových stránkách konference si můžete prohlédnout kompletní program.

Více informací o konferenci a registrační formulář najdete na webových stránkách konference Digitální peníze.

Partnery konference jsou MasterCard Europe, PwC Česká republika a Visa. Mediálními partnery jsou Bankovnictví a CardMag. Akce se koná za podpory České bankovní asociace a Sdružení pro bankovní karty. Pořadatelem akce je server Měšec.cz. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info.

Datum vytvoření: 18/04/2017
-- Redakce

 

linkedin

Komentáře komentáře
Nálada v české ekonomice na bodu mrazu Důvodem o trochu lepší – i když stále přece jen negativní – nálady je třeba vidě... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Hrozí české ekonomice měnová krize? Pravdou je, že tuzemskou ekonomiku sužuje řada významných makroekonomických nero... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko
ČNB ponechává sazby stabilní a výrazně přepisuje prognózu Pravděpodobně proto, že ČNB opět zkrátila horizont měnové politiky do původních ... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš