Přejít k hlavnímu obsahu
iPay International SA umožňuje přijímat platby kartou s novým "myPOS balíčkem"
iPay International SA, poskytovatel inovativních platebních řešení "myPOS" s potěšením oznamuje svůj vstup na česky trh. myPOS umožňuje malým a středně velkým obchodníkům přijímat platby kartou cenově výhodnějším a zároveň efektivnějším způsobem. Unikátní obchodní model myPOS umožňuje okamžitý přístup k penězům bez jakékoli formy měsíčních nebo jiných pevných poplatků, odstraňující tak hlavní překážky pro přijímání plateb kartami ze strany malých obchodníků.

Služba myPOS byla oficiálně představena v minulém roce (na MWC v Barceloně) a těší se již obrovskému zájmu a slaví úspěchy v každé zemi, kde se služba začala nabízet.Nové řešení myPOS je kompletním balíčkem, který obsahuje POS zařízení, bezplatný účet obchodníka a bezplatnou MasterCard platební kartu. Pomáhá obchodníkům zvýšit svůj prodej a rozšířit zákaznickou základnu tím, že mohou nyní přijímat platební karty jak v obchodě, tak na trzích či obchodních cestách – zkrátka kdykoliv a kdekoliv chtějí či potřebují.myPOS umožňuje obchodníkům přijímat rozdílné měny a platby s nejrozšířenějšími kreditními a debetními kartami MasterCard, VISA, Maestro, VISA Electron, VPay nebo JCB a to kdykoliv v libovolném místě určení.

Snadno použitelné on-line nástroje pro obchodníky a mobilní aplikace zaručují časově neomezený přístup k detailům transakcí, účtu/historii karty a funkcím plateb pro převody peněz na téměř libovolný bankovní účet na světě. Obchodníci mohou pomocí Business MasterCard okamžitě vybrat hotovost z jakéhokoliv bankomatu přijímající MasterCard nebo platit v každém obchodě nebo na jakékoliv webové stránce, kde přijímají MasterCard.

"Schopnost přijímat platby s využitím myPOS a zároveň mít okamžitý přístup k těmto prostředkům prostřednictvím MasterCard Business Card je revoluční koncept v platebním průmyslu. Je to skvělé řešení obzvlášť pro malé a středně-velké firmy pomáhající jejich podnikání tím, že zlepší jak tok hotovosti, tak se překonává jeden z klíčových problémů tohoto sektoru – rychlý sběr plateb a vyhýbání se neplacení" řekl Artur Turemka, vedoucí manažer společnosti MasterCard.

myPOS zařízení jsou certifikována dle nejnovějších standardů transakčního oboru a podporují CHIPy a PINy, jakož i magnetické proužky a bezkontaktní transakce s nejvyšší úrovní zabezpečení pro obchodníky a jejich zákazníky. iPay International SA přivítá místní distributory pro Českou republiku iPay International SA hodlá v České republice uplatnit svůj osvědčený obchodní model sdílených výnosů a prodávat myPOS produkty pouze prostřednictvím místních distributorů.

Společnosti z různých obchodních oblastí jako jsou telekomunikace, maloobchodní řetězce nebo jiní, jsou vítáni, aby se stali distributory a podíleli se na zaručeném tržním úspěchu řešení myPOS. Partnerům iPay jsou poskytovány bezkonkurenční možnosti pro obchodní růst, zvýšení prodeje a akvizici nových zákazníků. 

Doména www.myPOS.eu s myPOS souvisejícími platformami a informacemi jsou uloženy na vlastních serverech, nacházející se v datovém středisku třídy A v Lucembursku.

Datum vytvoření: 28/05/2015
-- Redakce

linkedin

Komentáře komentáře
Úspěšné mistrovství světa – může pomoci ekonomickému oživení? Předpokládáme, že samotný šampionát „velkými čísly“ výrazněji nepohne. Podle odh... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
V globální ekonomice narůstá protekcionismus. Jak razantně zareaguje Evropa? Nová cla ovlivní asi jen 4 % celkových čínských dovozů do Ameriky, proto není tř... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko
Přirozená reálná dlouhodobá úroková míra směřuje na sever Jen pro představu - např. forwardově počítaná reálná úroková míra „pět let za pě... Jan Čermák, analytik ČSOB
Profile picture for user Jan Čermák