Zveme na CEE´24 SME Banking Conference
Během konference CEE´24 se setkají bankéři a fintech odborníci, aby spolu diskutovali o nejnovější trendech v segmentu bankovnictví pro malé a střední podniky a o roli nových hráčů na trhu finančních služeb pro malé a střední podniky. Akce se koná 15. listopadu v DC Tower ve Vídni.
A jedním z vystupujících bude také naše šéfredaktorka Martina Sobkova!
A jaká jsou klíčová témata, která se budou na konferenci řešit?
- Jak AI změní bankovnictví pro malé a střední podniky? Případové studie a různé strategie bank.
- Budoucnost zákazníků z SME – zákaznický servis založený na AI, přijetí rozšířené reality (AR) a virtuální reality (VR), využití nových dostupných dat (elektronická fakturace, otevřené bankovnictví atd.) a pokročilé analýzy dat k vytvoření personalizované nabídky.
- Kybernetické výzvy v rámci bankovnictví pro malé a střední podniky včetně aktuálních problémů – nedostatek profesionálů s dovednostmi v oblasti kybernetické bezpečnosti, nárůst sofistikovanějších a chytřejších útoků založených na umělé inteligenci a útoky sociálního inženýrství
- Jak UX/UI utváří budoucnost bankovnictví pro SME?
A nejen to, ale také mnoho dalšího.
Registrovat se můžete na oficiálním webu konference.
Datum
vytvoření: 23/07/2024
komentáře
Inflace odskočila od cíle
Jak je vidět, vlna zdražování u potravin sice v září polevila, ale rozhodně – ja...
Petr
Dufek,
hlavní ekonom Banky Creditas
Další negativní překvapení z trhu práce. Míra nezaměstnanosti je nejvyšší od roku 2017
Po sezónním očištění se podíl nezaměstnaných zvýšil dokonce na 4,7 %, což signal...
Dominik
Rusinko,
hlavní ekonom Patria Finance
ČNB ponechává sazby beze změny, pro nejbližší měsíce potvrzuje stabilitu
Nová prognóza podle našich předpokladů přepsala hospodářský růst lehce dolů pro ...
Jan
Bureš,
hlavní ekonom ČSOB

