Přejít k hlavnímu obsahu
Sportovní karty si pořídilo již více než 2 tisíce lidí
Sportovní karty Dynamo vzbudily velký ohlas a na pobočkách ČSOB a Ery si je pořídilo již více než dva tisíce zájemců. Držitelé s kartou udělají o třetinu nákupů více než klienti se standardní bankovní kartou.

Karta není populární pouze mezi muži, jejími držiteli jsou ze 40 % ženy. Věkové složení držitelů je v rozmezí 15 až 82 let. Díky velkému zájmu se od června karta Dynamo nabízí také na vybraných poštách v Pardubicích a Chrudimi a od září přibydou další novinky.

Karta Dynamo funguje jako členská a slevová karta a zároveň jako standardní bezkontaktní platební karta MasterCard. Slevu lze uplatnit předložením karty u vybraných partnerů ve východních Čechách a také při nákupu vstupenek a občerstvení během utkání. 

Průzkum společnosti STEM/MARK ukázal, že kartu Dynamo by doporučilo 98 % jejich držitelů, dvě třetiny držitelů motivovalo k pořízení karty právě spojení se svým oblíbeným hokejovým klubem. Každou čtvrtou kartu si její držitelé pořídili na základě doporučení přátel nebo známých. „Držitel karty Dynamo provádí měsíčně o 30 % více transakcí a také utratí v průměru o jeden tisíc korun více. Navíc počet aktivních klientů zasílající na účet více jak 5 000 Kč měsíčně přesahuje 80 %,“ říká Miloš Minčič, Change Manager útvaru Produkty a integrace ČSOB.

Pro novu hokejovou sezónu si hokejový klub ve spolupráci s ČSOB připravil další překvapení. Nejenže slevový program rozšířil o jedenáct nových partnerů, ale majitelé permanentních vstupenek budou moci kartu Dynamo používat také pro vstup na hokejová utkání. Stačí, aby si svou papírovou permanentku spárovali s kartou Dynamo na pokladně Tipsport arény. Pro tyto návštěvníky bude od září připraven speciální „Dynamo vstup“ s červeným kobercem a hosteskami, které návštěvníkům nabídnou drobné dárky.

Úspěch Karty Dynamo vzbudil zájem o podobný typ karty v dalších regionech. „ČSOB v současné době chystá spuštění regionálních karet s významnými sportovními partnery v Severočeském kraji, Královehradeckém kraji a v Praze,“ uvádějí Pavel Sláma a Radovan Lasák, Development manažeři, kteří jsou v ČSOB zodpovědní za koncept regionálních karet.

 

Datum vytvoření: 02/09/2015
-- Redakce

invest summit

ZK2023 cena veřejnosti

ZK2023 cena podnikatelů

Komentáře komentáře
Začátek roku ve znamení stagnace Ekonomiku držela při zemi, už podle očekávání, především spotřeba domácností brz... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Česká národní banka drží sazby stabilní, jestřábí hlasy sílí Za rozhodnutím stála nová prognóza centrální banky, která počítá s rychlejším rů... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Jestřábí hlasy z ČNB nabírají na síle Z pohledu toho, jak dlouho by mohly sazby setrvat na současných 7 %, se v minulé... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko