Přejít k hlavnímu obsahu
Revolut spouští Apple Pay
Revolut, jedna z nejrychleji se rozvíjejících technologických společností na světě přináší svým zákazníkům službu Apple Pay, a to v Británii, Francii, Polsku, Německu, České republice, Španělsku, Itálii, Švýcarsku, Irsku, Belgii, Rakousku, Švédsku, Dánsku, Finsku a na Islandu. S Apple Pay na zařízeních iPhone, Apple Watch, iPad a Mac mohou zákazníci Revolutu rychle a pohodlně nakupovat v obchodech, v aplikacích a na webových stránkách.

Apple Pay poskytuje zákazníkům Revolutu přístup ke snadnému, bezpečnému a soukromému způsobu placení v obchodech, při placení v aplikacích a při online platbách prostřednictvím zařízení Apple. Platby s Apple Pay jsou rychlejší než platby s tradičními debetními a kreditními kartami nebo jinými platebními metodami a lze je bezkontaktně provést prostřednictvím zařízení iPhone, Apple Watch nebo prohlížeče Safari na počítačích MacBook Pro nebo MacBook Air s funkcí Touch ID, což eliminuje potřebu hledat peněženku.

Zákazníci Revolutu mohou přidat svou kartu Revolut do Apple Pay prostřednictvím aplikace Revolut nebo prostřednictvím aplikace Wallet. Zákazníci, kteří ještě nemají plastovou kartu, mohou do Apple Pay přidat také svou virtuální kartu, a to jen v několika málo krocích přímo z aplikace Revolut a mohou tak začít okamžitě platit, aniž by museli čekat na doručení fyzické karty do poštovní schránky. To umožní novým zákazníkům přihlásit se a začít s Apple Pay již během několika pár minut.

Základními prvky Apple Pay jsou bezpečnost a soukromí. Pokud, například používáte debetní kartu Revolut s Apple Pay, skutečná čísla karet nejsou uložena ani v zařízeních ani na serverech Apple. Místo toho je přiřazeno jedinečné číslo účtu zařízení, šifrováno a bezpečně uloženo v zabezpečeném systému. Každá transakce je autorizována jednorázovým unikátním dynamickým bezpečnostním kódem.

Arthur Johanet, product owner pro karetní platby v Revolutu, řekl: „Ultimátním cílem Revolutu je poskytnout svým zákazníkům užitečný nástroj pro ovládnutí všech aspektů jejich finančních aktivit. Schopnost rychle, pohodlně a bezpečně provádět platby je nezbytná pro dosažení takového cíle. Naši zákazníci poptávají Apple Pay již delší dobu, a proto nás těší, že můžeme tuto službu spustit rovnou na 16 trzích. To je velmi pozitivní krok vpřed a umožní tak našim zákazníkům používat své peníze způsobem, jakým chtějí "

David Pavliska, community manažer a zástupce Revolutu pro Českou Republiku, řekl: „Apple Pay bylo již dlouho očekávané a jsem velmi rád, že se podařilo Českou republiku zařadit do první skupiny zemí, ve kterých budou naši uživatelé tuto novou platební funkci v rámci Revolutu testovat.“

Apple Pay lze snadno nastavit a uživatelé budou i nadále dostávat všechny odměny a výhody, které nabízejí karty Revolut.

S iPhonem a Apple Watch mohou zákazníci platit Apple Pay v obchodech, restauracích, prodejních automatech, u taxislužeb a na mnoha dalších místech. Pokud nakupujete v aplikacích nebo na webu v prohlížeči Safari s Apple Pay, není třeba ručně vyplňovat dlouhé formuláře nebo opakovaně zadávat informace o zásilce a fakturaci. Každý nákup s Apple Pay je ověřen pouze jedním pohledem nebo dotykem s Face ID nebo Touch ID popř. přístupovým kódem zařízení.

 

Datum vytvoření: 12/06/2019

linkedin

Komentáře komentáře
Úspěšné mistrovství světa – může pomoci ekonomickému oživení? Předpokládáme, že samotný šampionát „velkými čísly“ výrazněji nepohne. Podle odh... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
V globální ekonomice narůstá protekcionismus. Jak razantně zareaguje Evropa? Nová cla ovlivní asi jen 4 % celkových čínských dovozů do Ameriky, proto není tř... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko
Přirozená reálná dlouhodobá úroková míra směřuje na sever Jen pro představu - např. forwardově počítaná reálná úroková míra „pět let za pě... Jan Čermák, analytik ČSOB
Profile picture for user Jan Čermák