Přejít k hlavnímu obsahu
Přidejte se k největší soutěži o "finanční miss"
Který finanční produkt má letos nejhezčí křivky? Který toho nejméně sní nebo nejvíc vydělá? Podělte se o své zkušenosti a dejte hlas tomu nejlepšímu na webu www.zlatakoruna.info v největší anketě svého druhu. Pomozte svému favoritovi a sami se zapojte do soutěže o zajímavé ceny.

Soutěž Zlatá koruna se koná pravidelně už od roku 2003 a skloubí v sobě názory odborníků i laiků. V odborné části produkty hodnotí 300 členná odborná porota, složená z lidí různých profesí napříč celým finančním trhem. V jejím čele je už několik let prof. Michal Mejstřík.

Pro laiky je určené hlasování v Ceně veřejnosti a Ceně podnikatelů. Cena veřejnosti je dvoukolová s play-off o dvaceti účastnících, Cena podnikatelů probíhá jednokolově. O síle veřejného hlasování vypovídají nejlépe čísla. V loňském roce odevzdali lidé v nominačním a finálovém kole dohromady přes 90 tisíc hlasů pro víc než 600 finančních produktů. V Česku byste podobnou finanční anketu hledali jen stěží.

Dlouhodobě dominují Ceně veřejnosti nízkonákladové účty. Čím dál častěji se v ní ale prosazují i další kandidáti - platební nálepky, různá spoření nebo úvěry. Zaujal některý i vás? Nenechte si to pro sebe a pomožte ostatním s výběrem z nepřeberné nabídky.

 „Vážím si především toho, že se nám každoročně sejdou desetitisíce "kladných bodů". Ono je jednoduché na něco nadávat a jenom kritizovat. Vybrat jeden produkt z mnoha a říct, že je nejlepší, dá víc práce. Když si spočítáte, že vítěz zpravidla nasbírá přes deset tisíc hlasů, má už taková pochvala velkou váhu. Vždyť pro něj vlastně zvedlo ruku jedno menší město. I proto předávání Ceny veřejnosti patří mezi mé nejoblíbenější okamžiky galavečera. Spolu se mnou tuto Zlatou korunu totiž uděluje zástup spokojených klientů,“ říká Pavel Doležal, ředitel Zlaté koruny.

Hlasovat v nominačním kole a zároveň se zařadit do soutěže o zajímavé ceny je možné na www.zlatakoruna.info; http://www.zlatakoruna.info/soutez/2016/verejnost.

Vyhrát lze např. poukazy na zapůjčení vozů značky JEEP, šperky dle vlastního výběru z dílny JK Jitka Kudláčková a další zajímavé ceny od partnerů Zlaté koruny.

Datum vytvoření: 09/11/2015
-- Redakce

linkedin

Komentáře komentáře
Realitní trh korigoval ve druhém kvartále výrazněji... Při ní totiž nejde jen o absolutní úroveň nominálních cen nemovitostí, ale přede... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Pád inflace zpomaluje Ve srovnání s červencem se spotřebitelské ceny zvýšily o 0,2 %, a to především z... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Rozkolísané koruně chybí garance ČNB Minulý týden ovšem potvrdil naši tezi o větší zranitelnosti tuzemské měny, když ... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko