Přejít k hlavnímu obsahu
Přidejte se k největší soutěži o "finanční miss"
Který finanční produkt má letos nejhezčí křivky? Který toho nejméně sní nebo nejvíc vydělá? Podělte se o své zkušenosti a dejte hlas tomu nejlepšímu na webu www.zlatakoruna.info v největší anketě svého druhu. Pomozte svému favoritovi a sami se zapojte do soutěže o zajímavé ceny.

Soutěž Zlatá koruna se koná pravidelně už od roku 2003 a skloubí v sobě názory odborníků i laiků. V odborné části produkty hodnotí 300 členná odborná porota, složená z lidí různých profesí napříč celým finančním trhem. V jejím čele je už několik let prof. Michal Mejstřík.

Pro laiky je určené hlasování v Ceně veřejnosti a Ceně podnikatelů. Cena veřejnosti je dvoukolová s play-off o dvaceti účastnících, Cena podnikatelů probíhá jednokolově. O síle veřejného hlasování vypovídají nejlépe čísla. V loňském roce odevzdali lidé v nominačním a finálovém kole dohromady přes 90 tisíc hlasů pro víc než 600 finančních produktů. V Česku byste podobnou finanční anketu hledali jen stěží.

Dlouhodobě dominují Ceně veřejnosti nízkonákladové účty. Čím dál častěji se v ní ale prosazují i další kandidáti - platební nálepky, různá spoření nebo úvěry. Zaujal některý i vás? Nenechte si to pro sebe a pomožte ostatním s výběrem z nepřeberné nabídky.

 „Vážím si především toho, že se nám každoročně sejdou desetitisíce "kladných bodů". Ono je jednoduché na něco nadávat a jenom kritizovat. Vybrat jeden produkt z mnoha a říct, že je nejlepší, dá víc práce. Když si spočítáte, že vítěz zpravidla nasbírá přes deset tisíc hlasů, má už taková pochvala velkou váhu. Vždyť pro něj vlastně zvedlo ruku jedno menší město. I proto předávání Ceny veřejnosti patří mezi mé nejoblíbenější okamžiky galavečera. Spolu se mnou tuto Zlatou korunu totiž uděluje zástup spokojených klientů,“ říká Pavel Doležal, ředitel Zlaté koruny.

Hlasovat v nominačním kole a zároveň se zařadit do soutěže o zajímavé ceny je možné na www.zlatakoruna.info; http://www.zlatakoruna.info/soutez/2016/verejnost.

Vyhrát lze např. poukazy na zapůjčení vozů značky JEEP, šperky dle vlastního výběru z dílny JK Jitka Kudláčková a další zajímavé ceny od partnerů Zlaté koruny.

Datum vytvoření: 09/11/2015
-- Redakce

VSFS

Komentáře komentáře
ECB zvýšila sazby nejvíce od vzniku eurozóny, ČNB ji asi následovat nebude ČNB se naopak otáčí a možná již otočila zcela opačným směrem. Holubičí obrat v b... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
ČNB přešlapuje na místě, dalšímu růstu sazeb se nevyhne Inflace se v červnu pohybovala více než dva procentní body nad jarní prognózou a... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Vysoká inflace začíná měnit chování spotřebitelů Meziroční srovnání je však v tomto případě poněkud zavádějící v důsledku konce l... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek