Přejít k hlavnímu obsahu
Fio banka pořádá investiční semináře
Fio banka ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM připravila další semestr Školy investování. Tento projekt dlouhodobě vzdělává širokou veřejnost a přináší teoretické i praktické informace ohledně fungování kapitálových trhů, včetně interaktivních ukázek nákupu a prodeje cenných papírů.
seminar

Přihlásit se může úplně každý, stačí se pouze bezplatně registrovat na webových stránkách banky, vybrat si termín a konkrétní město.

„Jarní vlna seminářů se v tomto roce konečně zase vrací v hojnějším počtu a také v plném rozsahu témat. Z reakcí zájemců tušíme, že by i letošní ročník mohl být úspěšný a naplněný. Osobní setkání, možnost dotazů, diskuze a předání zkušeností je zkrátka nenahraditelná,“ uvádí zahájení Školy investování Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

Na zájemce jsou připraveny 3 témata. „Základy investování na kapitálovém trhu“ se zaměřují na základní investiční pojmy a získání vhledu do světa cenných papírů a podílových fondů.

Seminář „Obchodování na zahraničních burzách“ je určený pro ty, co mají již základní zkušenosti a chtěli by své portfolio rozšířit právě třeba i o tituly obchodované na zahraničních burzách. Dozví se informace o burzách samotných, poplatcích, pokynech, ale také třeba, kde čerpat relevantní informace.

„Efektivní krátkodobé investování v praxi“ cílí na zkušenější investory, kterým představí efekt finanční páky, úvěru na obchodování s cennými papíry nebo obchodování s ETF.

Datum vytvoření: 15/04/2022

 

linkedin

Komentáře komentáře
ECB zvýšila sazby nejvíce od vzniku eurozóny, ČNB ji asi následovat nebude ČNB se naopak otáčí a možná již otočila zcela opačným směrem. Holubičí obrat v b... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
ČNB přešlapuje na místě, dalšímu růstu sazeb se nevyhne Inflace se v červnu pohybovala více než dva procentní body nad jarní prognózou a... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Vysoká inflace začíná měnit chování spotřebitelů Meziroční srovnání je však v tomto případě poněkud zavádějící v důsledku konce l... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek