Přejít k hlavnímu obsahu
ČSOB provedla personální změny
ČSOB s účinností od 1. května 2023 sloučila v zóně generálního ředitele Aleše Blažka agendy strategie a lidských zdrojů. Novým výkonným ředitelem B-1 útvaru Strategie & Lidské zdroje bude Tomáš Jaroš, současný generální ředitel Patria Finance. Nástupce Tomáše Jaroše bude oznámen do konce dubna.

„Nová pozice je pro mě velmi zajímavou výzvou. Skupina ČSOB je jedním z nejlepších zaměstnavatelů v České republice. Velice rád se budu podílet na jejím dlouhodobém směřování, ať již z pohledu tvorby strategických vizí, tak i budování silné firemní kultury. Našim cílem je být moderní a efektivní finanční institucí se silně motivovanými zaměstnanci, pro které je spokojený klient vždy na prvním místě. K tomu bych chtěl využít své předchozí zkušenosti. Moc se na tuto výzvu s novým týmem těším!“ sděluje Tomáš Jaroš.

Ondřej Vychodil, stávající výkonný ředitel útvaru Lidské zdroje skupiny ČSOB, bude od 1. května zodpovědný za vybrané strategické projekty a bude přímo podřízen generálnímu řediteli Alešovi Blažkovi.

Stávající šéf Strategie Petr Polášek se s platností od 1. dubna 2023 stane členem představenstva Patria investiční společnosti, která obhospodařuje nemovitostní fondy. Jeho jmenování podléhá schválení ČNB. Na pozici ředitele B-2 útvaru Strategie probíhá výběrové řízení.

Tomáš Jaroš pracuje ve skupině ČSOB na různých manažerských pozicích od roku 1999. V roce 2006 se stal výkonným ředitelem zodpovědným za oblast Obchodní a marketingové podpory. V roce 2012 pokračoval na pozici výkonného ředitele Spotřebního financování a od roku 2014 vedl útvar Designu služeb skupiny ČSOB. Od roku 2018 je šéfem Patria Finance.

Tomáš Jaroš foto

Ondřej Vychodil nastoupil do ČSOB v roce 2006 na pozici ředitele Vztahů k investorům. Následně vedl útvary Komunikace, Strategie a rozvoj, v letech 2017–2019 Finance a od ledna 2020 Lidské zdroje skupiny ČSOB.

Ondřej Vychodil foto

Petr Polášek působí ve skupině ČSOB od roku 2008. Nejprve jako poradce managementu v týmu Strategie, v letech 2018–2019 jako specialista pro fúze a akvizice v týmu Patria Corporate Finance a od roku 2019 jako manažer útvaru Strategie.

Petr Polasek foto

Datum vytvoření: 13/03/2023

ZK_cena podnikatelů

Komentáře komentáře
Inflace blízko cíle ČNB – koruna trpí V lednu se zvýšily ceny především energií, tedy elektřiny a zemního plynu. Zafun... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
ČNB patří k největším pesimistům na trhu, bude mít opět pravdu? V únoru ČNB pokračuje s revizemi směrem dolů dál a snížila svůj odhad růstu pro ... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
ČNB šlape na plyn. Sazby jdou dolů o 50 bazických bodů Rozhodnutí bankovní rady se opírá o novou makro prognózu. Ta oproti listopadu po... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko