Přejít k hlavnímu obsahu
ČSOB provedla personální změny
ČSOB s účinností od 1. května 2023 sloučila v zóně generálního ředitele Aleše Blažka agendy strategie a lidských zdrojů. Novým výkonným ředitelem B-1 útvaru Strategie & Lidské zdroje bude Tomáš Jaroš, současný generální ředitel Patria Finance. Nástupce Tomáše Jaroše bude oznámen do konce dubna.

„Nová pozice je pro mě velmi zajímavou výzvou. Skupina ČSOB je jedním z nejlepších zaměstnavatelů v České republice. Velice rád se budu podílet na jejím dlouhodobém směřování, ať již z pohledu tvorby strategických vizí, tak i budování silné firemní kultury. Našim cílem je být moderní a efektivní finanční institucí se silně motivovanými zaměstnanci, pro které je spokojený klient vždy na prvním místě. K tomu bych chtěl využít své předchozí zkušenosti. Moc se na tuto výzvu s novým týmem těším!“ sděluje Tomáš Jaroš.

Ondřej Vychodil, stávající výkonný ředitel útvaru Lidské zdroje skupiny ČSOB, bude od 1. května zodpovědný za vybrané strategické projekty a bude přímo podřízen generálnímu řediteli Alešovi Blažkovi.

Stávající šéf Strategie Petr Polášek se s platností od 1. dubna 2023 stane členem představenstva Patria investiční společnosti, která obhospodařuje nemovitostní fondy. Jeho jmenování podléhá schválení ČNB. Na pozici ředitele B-2 útvaru Strategie probíhá výběrové řízení.

Tomáš Jaroš pracuje ve skupině ČSOB na různých manažerských pozicích od roku 1999. V roce 2006 se stal výkonným ředitelem zodpovědným za oblast Obchodní a marketingové podpory. V roce 2012 pokračoval na pozici výkonného ředitele Spotřebního financování a od roku 2014 vedl útvar Designu služeb skupiny ČSOB. Od roku 2018 je šéfem Patria Finance.

Tomáš Jaroš foto

Ondřej Vychodil nastoupil do ČSOB v roce 2006 na pozici ředitele Vztahů k investorům. Následně vedl útvary Komunikace, Strategie a rozvoj, v letech 2017–2019 Finance a od ledna 2020 Lidské zdroje skupiny ČSOB.

Ondřej Vychodil foto

Petr Polášek působí ve skupině ČSOB od roku 2008. Nejprve jako poradce managementu v týmu Strategie, v letech 2018–2019 jako specialista pro fúze a akvizice v týmu Patria Corporate Finance a od roku 2019 jako manažer útvaru Strategie.

Petr Polasek foto

Datum vytvoření: 13/03/2023

invest summit

ZK2023 cena veřejnosti

ZK2023 cena podnikatelů

Komentáře komentáře
Začátek roku ve znamení stagnace Ekonomiku držela při zemi, už podle očekávání, především spotřeba domácností brz... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Česká národní banka drží sazby stabilní, jestřábí hlasy sílí Za rozhodnutím stála nová prognóza centrální banky, která počítá s rychlejším rů... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Jestřábí hlasy z ČNB nabírají na síle Z pohledu toho, jak dlouho by mohly sazby setrvat na současných 7 %, se v minulé... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko