Přejít k hlavnímu obsahu
AXA Assistance spustila unikátní portál My Travel Space
Cestovatelé na novém portálu naleznou bezpečnostní varování, informace o výskytu nemocí a epidemií, doporučená očkování, podmínky pro udělení víza, umístění ambasád a spoustu dalších užitečných informací. Široké pokrytí zahrnuje velké množství zemí a kontakty na mezinárodní síť nemocnic.

Nejdůležitějším obsahem portálu jsou nová bezpečnostní varování, zdravotní informace o výskytu epidemií a jiných onemocnění, rady a tipy, kontakty, umístění letišť, ambasád a dalších důležitých budov, podmínky pro udělení víza a další užitečné informace. Díky pravidelným aktualizacím v reálném čase jsou veškeré bezpečnostní informace vždy platné v souvislosti s aktuálním děním ve vybrané zemi.

 

K dispozici je též neustále aktualizovaná databáze nemocnic, jež jsou s AXA Assistance smluvně vázány. V případě potřeby akutního ošetření tak klienti mohou snadno vyhledat spolehlivé lékařské zařízení a nemusí se obávat odmítnutí pomoci, což bývá častým rizikem zejména v exotických oblastech. Výhodou je poté i responzivní design, který umožní prohlížet obsah portálu na všech dostupných zařízeních. Všichni zaregistrovaní klienti tak mají k dispozici účinný nástroj nejen před odjezdem do ciziny, ale i na cestách samotných.

„Portál My Travel Space našim klientům dává výhodu koncentrace nejdůležitějších informací na jednom místě. Odpadá tak čas strávený na nejrůznějších webových stránkách i obava z nepřesných nebo zastaralých informací. Podporujeme tím naše přesvědčení , že cestovní pojištění není jen o limitech, ale také stále více o podpůrných a asistenčních službách,“ uvedl ke spuštění Lukáš Přikryl z Axa Assistance.

Klienti, kteří si sjednají cestovní pojištění od AXA Assistance, se mohou zaregistrovat na portálu www.MyTravelSpace.cz. Při registraci jednoduše vyplní základní údaje včetně čísla pojistné smlouvy a následně si může jednotlivé země uložit do seznamu. Spolu s tím má možnost si své cesty efektivně naplánovat a uzpůsobit si dostupná nastavení.

 

 

Datum vytvoření: 09/09/2015
-- Redakce

invest summit

ZK2023 cena veřejnosti

ZK2023 cena podnikatelů

Komentáře komentáře
Začátek roku ve znamení stagnace Ekonomiku držela při zemi, už podle očekávání, především spotřeba domácností brz... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Česká národní banka drží sazby stabilní, jestřábí hlasy sílí Za rozhodnutím stála nová prognóza centrální banky, která počítá s rychlejším rů... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Jestřábí hlasy z ČNB nabírají na síle Z pohledu toho, jak dlouho by mohly sazby setrvat na současných 7 %, se v minulé... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko