Přejít k hlavnímu obsahu
Schönherr zaštítil strategické partnerství EVO Payments a Raiffeisenbank
Mezinárodní právní kancelář Schönherr poskytla právní poradenství společnosti EVO Payments (EVO) při vytvoření strategické aliance s Raiffeisenbank a.s. v České republice v segmentu akceptace platebních karet.

V rámci této spolupráce převezme EVO veškeré činnosti spojené s akceptací platebních karet (acquiring), a to prostřednictvím své nově založené české dceřiné společnosti, která bude vystupovat pod obchodní značkou „REVO“. Dokončení celé transakce podléhá schválení regulatorních orgánů a očekává se začátkem příštího roku.

Schönherr podpořila EVO ve všech právních aspektech transakce, mimo jiné v právní prověrce (due dilligence), tvorbě a vyjednávání transakční dokumentace, stejně jako v notifikaci transakce u Evropské komise.

EVO Payments International je předním světovým poskytovatelem platebních služeb pro obchodníky, prodejní společnosti, finanční instituce, veřejný sektor a nadnárodní společnosti se sídlem v USA, Kanadě a Evropě.

Datum vytvoření: 26/08/2015
-- Redakce

linkedin

Komentáře komentáře
Makroekonomický jackpot pro novou vládu Právě nad očekávání svižný růst HDP ve třetím čtvrtletí o 0,7 % mezikvartálně zn... Dominik Rusinko, hlavní ekonom ČSOB Private Banking
Profile picture for user Dominik Rusinko
Ekonomika ve třetím kvartále překvapila svým růstem s vyšší produktivitou Ekonomika se ve třetím čtvrtletí vrátila k silnějšímu růstu s expanzí HDP o 0,7 ... Jaromír Šindel, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user Jaromír Šindel
Pozitivum pro ČNB – Češi utrácejí s rozumem Ostatně už dříve se ukázal velký kontrast mezi tím, jak růžový obrázek nám vytvá... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek