Přejít k hlavnímu obsahu
Renata Pixová Němcová posiluje manažerský tým Allianz pojišťovny
Renata Pixová Němcová nastupuje do pozice ředitelky Market Managementu Allianz pojišťovny.
Pixova

Renata Pixová Němcová přináší do Allianz pojišťovny více než dvacetiletou praxi v řízení marketingových týmů. Posledních jedenáct let působila ve skupině ČSOB, kde většinu času zastávala pozici skupinové ředitelky marketingu. V této roli vedla komplexní transformaci zahrnující rebranding a integraci marketingových a komunikačních týmů napříč skupinou. Zodpovídala za oblasti externí a interní komunikace, reklamy, digitálního marketingu, sponzoringu, event marketingu, CSR a ESG projektů.

Předchozí zkušenosti získala na manažerských pozicích ve finančním sektoru (Citibank, Volksbank), na agenturní straně (OgilvyOne) i v rámci mezinárodních projektů (Dimar). Tato profesní dráha jí poskytla hluboké porozumění lokálnímu trhu i schopnost koordinovat aktivity v nadnárodních skupinách.

Renata Pixová Němcová klade důraz na spolupráci napříč útvary, rozhodování podložené daty a konzistentní, zákaznicky orientovaný přístup ke komunikaci značky. Její rozsáhlé zkušenosti podpoří marketingový tým v úsilí o zvyšování klientské i agentské spokojenosti a posilování značky Allianz na českém trhu.

Datum vytvoření: 17/07/2026

linkedin

Komentáře komentáře
Míra nezaměstnanosti v červnu stagnovala Ke konci června evidoval Úřad práce ČR zhruba 356 tisíc uchazečů o zaměstnání, t... Dominik Rusinko, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Dominik Rusinko
Inflace zpátky pod dvojkou Podle předběžného odhadu se v červnu inflace opět dostala pod cílová 2 %. O nižš... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Maloobchod opět šlape na plyn, česká ekonomika by měla zrychlit Tržby tradičně rostly napříč spektrem hlavních sledovaných prodejen – nejvíc ve ... Jan Bureš, hlavní ekonom ČSOB
Profile picture for user Jan bureš