Přejít k hlavnímu obsahu
Raiffeisenbank spouští soutěž navázanou na Platby na kontakt
Během února se noví i stávající klienti Raiffeisenbank mohou zapojit do soutěže o celkem sto tisíc korun. Stačí, když se prostřednictvím mobilního bankovnictví přihlásí do soutěže, zaregistrují své telefonní číslo pro příjem Plateb na kontakt a v průběhu února odešlou alespoň jednu Platbu na kontakt. Banka vylosuje v polovině března sto výherců, kterým na účet připíše tisíc korun.
mobile payment

Platba na kontakt je poměrně novou službou, kterou některé tuzemské banky začaly nabízet koncem loňského roku. Pokud chce klient odeslat peníze, nemusí si pamatovat ani zadávat číslo účtu nebo telefonní číslo, stačí jednoduše adresáta vybrat ze seznamu. Raiffeisenbank se teď rozhodla odměnit sto šťastlivců, kteří během února alespoň jednu takovou platbu zrealizují.

Do soutěže se mohou registrovat jak stávající klienti, tak i noví, kteří se mohou zapojit od třetího dne po otevření účtu v Raiffeisenbank. V mobilním bankovnictví v sekci „Nabídky“ zvolí kategorii „Tipy pro Vás“ a tam už jen kliknou na tlačítko „Registrace do soutěže“. Tímto krokem se zařazují do slosování o stokrát tisíc korun. Podmínkou je plnoletost a telefonní číslo registrované pro příjem Plateb na kontakt.

„Raiffeisenbank byla jednou z prvních bank, která službu Platba na kontakt spustila, nyní chceme klientům ukázat, jak je uživatelsky snadná. Patří skutečně k nejpohodlnějším volbám odesílání peněz, takže odměnit stovku uživatelů příspěvkem ve výši tisícikoruny nám dává smysl,“ komentuje soutěž expert digitálních služeb Raiffeisenbank Michal Bošina.

Soutěž platí celý únor, náhodné losování proběhne v polovině března. Následné připsání výhry 1000 korun vybraným klientům na jejich účet se uskuteční do 20. března 2024. Výherci budou informování SMS zprávou.

Datum vytvoření: 07/02/2024

ZK_cena podnikatelů

Komentáře komentáře
Česká „nároková“ ekonomika, aneb každý natahuje ruku Pondělní protesty zemědělců zase připomněly, jak mohutně jsou na dotacích závisl... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko
Inflace blízko cíle ČNB – koruna trpí V lednu se zvýšily ceny především energií, tedy elektřiny a zemního plynu. Zafun... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
ČNB patří k největším pesimistům na trhu, bude mít opět pravdu? V únoru ČNB pokračuje s revizemi směrem dolů dál a snížila svůj odhad růstu pro ... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš