Přejít k hlavnímu obsahu
Raiffeisenbank spouští mobilní aplikaci pro investování
Raiffeisenbank spouští vlastní mobilní aplikaci pro nákup ETF, akcií, podílových fondů a investičních certifikátů. Aplikace s názvem Raiffeisen investice umožňuje uživatelům investovat na pár kliknutí a přináší jednoduché řešení pro správu investičního portfolia.
raiffeisenbank app

„Naším cílem je vytvořit komplexní investiční platformu, ve které budou naši klienti moci uspokojovat všechny svoje investiční potřeby. V současné době lze v aplikaci jednoduše otevřít komisionářskou smlouvu a pohodlně investovat do různých typů cenných papírů jak jednorázově, tak i pravidelně. Postupně plánujeme umožnit například nákup frakčních akcií a frakčních ETF či využití služby roboadvisory,“ říká Marek Podrabský, ředitel investic v Raiffeisenbank.

Klienti si mohou v aplikaci Raiffeisen investice vytvořit široce diverzifikované portfolio. Na výběr mají více než tisíc různých cenných papírů, které mohou obchodovat na trzích po celém světě. Jednoduchý a chytrý přehled klientům umožňuje mít investice neustále pod kontrolou a nepropásnout tak žádnou investiční příležitost.

„Klienti, kteří si otevřou investiční smlouvu prostřednictvím aplikace Raiffeisen investice, budou moci do konce tohoto roku obchodovat akcie a ETF na americké burze s poplatkem již od 1 dolaru, v Evropě od 1 eura a na Pražské burze od 10 korun. V průběhu září začneme posílat individuální pozvánky ke stažení investiční aplikace prvním několika tisícům klientů, od kterých budeme průběžně sbírat zpětnou vazbu,“ doplňuje Marek Podrabský.

Klienti, kteří chtějí začít investovat s Raiffeisen investice již nyní, mohou požádat o zaslání pozvánky ke stažení aplikace přes kontaktní formulář dostupný na www.rb.cz/raiffeisen-investice.

Datum vytvoření: 14/09/2022

linkedin

Komentáře komentáře
Realitní trh korigoval ve druhém kvartále výrazněji... Při ní totiž nejde jen o absolutní úroveň nominálních cen nemovitostí, ale přede... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Pád inflace zpomaluje Ve srovnání s červencem se spotřebitelské ceny zvýšily o 0,2 %, a to především z... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Rozkolísané koruně chybí garance ČNB Minulý týden ovšem potvrdil naši tezi o větší zranitelnosti tuzemské měny, když ... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko