Přejít k hlavnímu obsahu
Raiffeisenbank s novým rokem přichází se změnami ve svém mobilním bankovnictví
Raiffeisenbank vydala v prvním lednovém týdnu novou verzi mobilního bankovnictví. Přidala do něj novou sekci v podobě slevového programu RB Club, další možnosti nastavení hlavní stránky a nově umožňuje také nastavení preferovaného profilu, který se zobrazí po přihlášení do aplikace.

Nová sekce RB Club je slevový program, který nabízí držitelům debetních i kreditních karet slevy u partnerů. Přímo v aplikaci si uživatelé nyní jednoduše prohlédnou všechny aktuální nabídky a pro nákup v e-shopu si přímo vygenerují slevový kód.

„Na hlavní stránce sekce RB Club uživatelé aplikace najdou vyhledávání napříč všemi nabídkami, top slevy a kategorie nabídek. Jednotlivé kategorie si uživatel může nastavit jako oblíbené a vidět hned na hlavní stránce nabídky, které ho zajímají nejvíce,“ říká produktový manažer mobilního bankovnictví Raiffeisenbank Vratislav Kříž.

Banka přidala i další možnosti nastavení hlavní stránky aplikace. Uživatelé si nově mohou nastavit, zda chtějí vidět poslední transakce a mohou si vybrat, jestli chtějí vidět aktuální nebo disponibilní zůstatek na účtu.

Jako jedna z mála aplikací na trhu umožňuje Raiffeisen bankovnictví také obsluhu všech účtů, u kterých je uživatel majitelem nebo disponentem. Uživatelé, kteří se přihlašují na účty více klientů, pouze přepínají mezi klientskými profily bez nutnosti se znovu přihlásit. Nyní si v nastavení mohou zvolit, který klientský profil se bude po přihlášení zobrazovat vždy jako první.

Nová verze aplikace přináší i rozšíření zobrazení produktů. Uživatelé s termínovaným vkladem si jeho detail zobrazí v detailu běžného účtu a seznam transakcí na účtu nyní nabízí neomezený pohled do historie.

Datum vytvoření: 13/01/2023

 

linkedin

Komentáře komentáře
ČNB se líbí silná koruna a na nižší sazby si budou muset trhy počkat Podle našeho očekávání ČNB zlepšila prognózu HDP na tento rok a očekává nyní pod... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
ČNB končí rok 2022 se ztrátou 412 miliard korun Za negativním výsledkem roku 2022 stojí kombinace silnější koruny, dvouciferného... Jakub Seidler, hlavní ekonom ČBA
Profile picture for user seidler
Listopad bez intervencí ČNB Pro trh zůstává nicméně podstatné, že je ČNB připravena v případě potřeby interv... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek