Přejít k hlavnímu obsahu
Raiffeisenbank nabízí bonus 3 x 500 korun ke kreditní kartě
Klienti, kteří si v období od června do září sjednají kreditní kartu Mastercard ke svému účtu u Raiffeisenbank, mohou získat odměnu 3 x 500 Kč za nákupy na e-shopech i v kamenných obchodech. Sjednat ji lze online i osobně.

S novou kreditní kartou bude moci klient získat odměnu 500 Kč, pokud v kalendářním měsíci zaplatí touto kartou v součtu alespoň 500 Kč. Odměnu bude možné získat v každém z prvních 3 měsíců od sjednání karty, celkem tedy až 1 500 Kč.

„Používání kreditní karty je výhodné především u běžného nakupování, v případě nečekaných výdajů nebo při cestování do zahraničí. Bez problémů lze díky ní zarezervovat hotel nebo půjčit auto. Nákupy hrazené kreditkou jsou navíc bezpečné, protože klient platí penězi banky a jeho vlastní finance zůstávají oddělené na běžném účtu,” říká Tereza Kaiseršotová, tisková mluvčí Raiffeisenbank.

Klienti Raiffeisenbank si kreditku snadno sjednají sami v mobilním i internetovém bankovnictví. Lidé, kteří klienty nejsou, si ji mohou sjednat jednoduše online nebo na pobočce či telefonicky. Kartu lze navíc využívat ihned po schválení žádosti, protože je možné ji přidat do mobilní peněženky ještě před fyzickým obdržením karty.

Akce se vztahuje na všechny kreditní karty Mastercard schválené v období od 1. 6. 2022 do 30. 9. 2022 a platí pro nové držitele kreditních karet EASY, STYLE, RB PREMIUM, O2 RB a ČSA.

Datum vytvoření: 15/06/2022

 

linkedin

komentáře
Měnové války naruby Palebná síla SNB je opravdu obrovská - disponuje téměř jedním biliónem eur deviz... Jan Čermák Analytik a ekonom ČSOB
Profile picture for user Jan Čermák
Aleš Michl novým guvernérem ČNB - začíná „holubičí rotace“? Jmenování Aleše Michla signalizuje, že současný guvernér Rusnok u prezidenta neu... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Česká ekonomika před invazí ještě rostla, na brzdu šlápne v průběhu jara a léta V Česku nás v posledních týdnech měsíční čísla z průmyslu a z maloobchodu spíše ... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
nepřehlédněte