Měšec.cz pořádá odbornou finanční konferenci Digitální identita

Jak nepodcenit ochranu osobních i firemních dat, budoucnost digitálních plateb, Apple Pay v praxi, kvantové počítače, vliv nových technologií na bankovní sektor a další témata zazní již 29. května v Praze.

Působíte v oblasti bankovnictví? Chcete si rozšířit povědomí o svém oboru a mít možnost diskutovat s lidmi, kteří působí ve významných finančních institucích? Ideální místem pro vás je City Green Court na pražském Pankráci, kde finanční server Měšec.cz pořádá již čtvrtý ročník finanční konference, tentokrát s názvem Digitální identita.

Úvodního slova i moderování celé akce se ujme Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz. Mezi přednášející patří například Tomáš Rosa z Raiffesenbank, který se zaměří na hrozby a přínosy, které s sebou přináší využívání kvantových počítačů v bankovnictví.

O tom, že náš digitální život lze zmapovat od kolébky až po smrt. je přesvědčen Vlaimír Lazecký z VIAVIS. Co tento fakt přináší? Kde je třeba ostražitost a jakým způsobem se chránit?

Pavel Štros z DATASYS naváže a doplní, jak k ochraně digitální identity nejčastěji přistupuje běžná veřejnost, manažeři firem, ale také stát.

Historie Národního bodu pro identifikaci a autentizaci v České republice je poměrně krátká. Jak přesně funguje tento informační systém, který zajišťuje zprostředkování elektronické identifikace mezi poskytovateli prostředků, kterými uživatel prokazuje svojí identitu, a poskytovateli online služeb, a to včetně napojení na další systémy v rámci EU pomocí mezinárodního uzlu, A co všechno spadá do národní identitní autority prozradí Michal Pešek ze Správy základních registrů.

Richard Bobek a Marek Nekvasil z PwC Česká republika promluví o tom, jak efektivně nakládat s cennými údaji od klientů, a přitom se chovat eticky a legálně, v souladu s nařízeními.

Jak vypadá cesta od anonymního návštěvníka k registrovanému zákazníkovi poodhalí Ondřej Skřehota z Oracle Czech. Ukážeme si, jak na této cestě neztrácet příležitosti a být relevatní v každý okamžik z pohledu marketingové a sales organizace.

Co je digitální identita a jak ji vnímá kartové schéma Mastercard? Kde se dnes uplatňuje a jak nám může pomoci v budoucnu nastíní ve svém příspěvku Luděk Slouka z Mastercard.

Tolik z ochutnávky témat, která budou na Digitální identitě probrána. Projděte si kompletní program a seznamte s dalšími chystanými příspěvky i s řečníky, kteří se podělí o své postřehy a zkušenosti.

Vyplňte jednoduchou online registraci a staňte se účastníky naší konference, budeme se na setkání s vámi těšit.

Hlavním partnerem konference je Oracle Czech. Partnery jsou MasterCard Europe, PwC Česká republika. Mediálními partnery jsou Bankovnictví, CardMag, Česká bankovní asociace a Sdružení pro bankovní karty. Organizátorem akce je server Měšec.cz. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info.

 

Datum vytvoření: Čtvrtek, 2. Květen 2019

Českou korunu po slabší inflaci čeká i horší růst…

Tento týden bude pro českou korunu klíčové sledovat na jedné straně domácí čísla, na straně...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance

Smíšené signály české ekonomiky

Na první odhad toho, jak se naší ekonomice dařilo v prvním kvartále roku, si musíme ještě chvíli...

Petr Dufek
Makroekonom
ČSOB

Donald Trump přitvrzuje, nic dobrého pro korunu

Donald Trump opět překvapivě přitvrzuje v obchodním tažení proti Číně. Donald Trump chce od...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance