Přejít k hlavnímu obsahu
Mění se uspořádání sekce peněžní a platebního styku České národní banky na Moravě
V sekci peněžní a platebního styku České národní banky (ČNB) se ruší samostatné pobočky Ostrava a Brno a zřizuje se odbor region Morava. Ředitelkou nového organizačního útvaru se stane Martina Koudelová.

Rozsah poskytovaných služeb pro klienty ČNB a veřejnost se touto organizační změnou nezmění. Na jednání 14. března 2024 o tom rozhodla bankovní rada ČNB. Změny budou účinné od 1. července 2024.

Martina Koudelová absolvovala Ekonomickou fakultu VŠB – TU Ostrava, obor podniková ekonomika a management, a studium MBA na Ekonomické fakultě VŠB – TU Ostrava a na Liverpool John Moores University. Do ČNB nastoupila v roce 1995. Od roku 2012 je pověřena zastupováním ředitele pobočky. V roce 2023 ji bankovní rada zařadila na vedoucí místo ředitelky pobočky Ostrava sekce peněžní, kde působí dosud.

Zdroj: ČNB

Datum vytvoření: 01/07/2024

linkedin

Komentáře komentáře
Inflace zpátky pod dvojkou Podle předběžného odhadu se v červnu inflace opět dostala pod cílová 2 %. O nižš... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Maloobchod opět šlape na plyn, česká ekonomika by měla zrychlit Tržby tradičně rostly napříč spektrem hlavních sledovaných prodejen – nejvíc ve ... Jan Bureš, hlavní ekonom ČSOB
Profile picture for user Jan bureš
Úspěch státních spořicích dluhopisů? Dobrá zpráva jen napůl A jako takový má na trhu jistě své místo a může sloužit jako rozumná alternativa... Dominik Rusinko, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Dominik Rusinko