Konference Rozvoj a inovace finančních produktů: Covid, válka a stagflace – jaké budou dopady?
11. ročník konference Rozvoj a inovace finančních produktů je zaměřen na aktuální otázky změn na finančních trzích způsobených pandemií Covid-19 a přerušením dodavatelsko-odběratelských řetězců, zvyšující se inflací a změnami způsobenými válkou na Ukrajině.
Tato odborná konference nabízí přínos nejen pro pracovníky bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností či obchodníků s cennými papíry, organizací působící v oblasti ochrany spotřebitele, ale také pro širokou odbornou a akademickou veřejnost.
Konference se koná dne 3. června 2022 ve Vencovského aule (budova VŠE, nám. W. Churchilla 1938/4 Praha).
Na konferenci se lze registrovat ZDE. Cena přihlášky na jednoho účastníka činí 920 Kč. Kompletní program a další informace ZDE.
Konference se koná pod záštitou guvernéra ČNB Jiřího Rusnoka.

Datum
vytvoření: 31/05/2022
komentáře
Pozitivum pro ČNB – Češi utrácejí s rozumem
Ostatně už dříve se ukázal velký kontrast mezi tím, jak růžový obrázek nám vytvá...
Petr
Dufek,
hlavní ekonom Banky Creditas
Hnutí ANO vítězem voleb, na stole je rozvolněnější rozpočtová politika
Nová vláda převezme ekonomiku ve slušné kondici. Hospodářský růst zrychluje a za...
Dominik
Rusinko,
hlavní ekonom ČSOB Private Banking
Inflace v září pod odhadem trhu i ČNB
I když nemáme k dispozici detailní strukturu a s přesnější analýzou je třeba si ...
Jan
Bureš,
hlavní ekonom Patria Finance

