Přejít k hlavnímu obsahu
Komerční banka otevírá další pobočku budoucnosti, tentokrát v Břeclavi
Komerční banka otevírá další z řady nových moderních obchodních míst. Zbrusu novou jihomoravskou pobočku mohou klienti banky navštívit od května v Břeclavi. Pobočky budoucnosti využívají nejmodernější bankovní i udržitelné technologie a klientům představují nový obslužný model. První takovouto pobočku Komerční banka otevřela v loňském roce v pražských Dejvicích.
Komerční banka

Svět se za poslední dva roky výrazně proměnil a s ním i zákazníci a jejich potřeby. Komerční banka proto přišla s novým unikátním konceptem svých poboček, který staví na netradičním designu a technologiích. Komerční banka touto cestou vstupuje do éry udržitelnosti, a to jak zdrojů, materiálů, tak i financí a nabízí nový způsob komunikace se zákazníky. Ten je postaven především na poradenství a digitálních službách. „Jsem moc ráda, že jsme první moderní pobočkou Komerční banky na jižní Moravě a věřím, že novým přístupem získáme mnoho dalších zákazníků. Změna se dotýká nejen klientů, ale i našich pracovníků, kteří mohou nyní naplno využívat při obsluze klientů nejmodernější technologie,“ říká ředitelka pobočky v Břeclavi Jarmila Hýpalová.

Otevření pobočky je vždy malou společenskou událostí, které se účastní jak zástupci banky, tak i zástupci vedení města. U příležitosti slavnostního otevření břeclavské pobočky Komerční banky převzal starosta města, pan Svatopluk Pěček, šek na 20 tisíc korun, které věnuje banka na rozvoj města Břeclavi.

Pobočka Komerční banky v Břeclavi nabízí komplexní služby a produkty včetně poradenství, a to jak klientům z řad fyzických osob, tak i podnikatelům a firmám.

Za novým designem poboček Komerční banky stojí Studio Reaktor. Ke konci března 2022 měla banka v České republice 239 obchodních míst a podle nového konceptu plánuje renovaci až 80 svých klíčových poboček do roku 2026.

Datum vytvoření: 12/05/2022

VSE

komentáře
Aleš Michl novým guvernérem ČNB - začíná „holubičí rotace“? Jmenování Aleše Michla signalizuje, že současný guvernér Rusnok u prezidenta neu... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Česká ekonomika před invazí ještě rostla, na brzdu šlápne v průběhu jara a léta V Česku nás v posledních týdnech měsíční čísla z průmyslu a z maloobchodu spíše ... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Inflace dál na vzestupu Meziroční inflace, která je v hledáčku ČNB, se přiblížila na dohled hranice 13 %... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
nepřehlédněte