Přejít k hlavnímu obsahu
Komerční banka otevírá další pobočku budoucnosti, tentokrát v Břeclavi
Komerční banka otevírá další z řady nových moderních obchodních míst. Zbrusu novou jihomoravskou pobočku mohou klienti banky navštívit od května v Břeclavi. Pobočky budoucnosti využívají nejmodernější bankovní i udržitelné technologie a klientům představují nový obslužný model. První takovouto pobočku Komerční banka otevřela v loňském roce v pražských Dejvicích.
Komerční banka

Svět se za poslední dva roky výrazně proměnil a s ním i zákazníci a jejich potřeby. Komerční banka proto přišla s novým unikátním konceptem svých poboček, který staví na netradičním designu a technologiích. Komerční banka touto cestou vstupuje do éry udržitelnosti, a to jak zdrojů, materiálů, tak i financí a nabízí nový způsob komunikace se zákazníky. Ten je postaven především na poradenství a digitálních službách. „Jsem moc ráda, že jsme první moderní pobočkou Komerční banky na jižní Moravě a věřím, že novým přístupem získáme mnoho dalších zákazníků. Změna se dotýká nejen klientů, ale i našich pracovníků, kteří mohou nyní naplno využívat při obsluze klientů nejmodernější technologie,“ říká ředitelka pobočky v Břeclavi Jarmila Hýpalová.

Otevření pobočky je vždy malou společenskou událostí, které se účastní jak zástupci banky, tak i zástupci vedení města. U příležitosti slavnostního otevření břeclavské pobočky Komerční banky převzal starosta města, pan Svatopluk Pěček, šek na 20 tisíc korun, které věnuje banka na rozvoj města Břeclavi.

Pobočka Komerční banky v Břeclavi nabízí komplexní služby a produkty včetně poradenství, a to jak klientům z řad fyzických osob, tak i podnikatelům a firmám.

Za novým designem poboček Komerční banky stojí Studio Reaktor. Ke konci března 2022 měla banka v České republice 239 obchodních míst a podle nového konceptu plánuje renovaci až 80 svých klíčových poboček do roku 2026.

Datum vytvoření: 12/05/2022

VSFS

Komentáře komentáře
ECB zvýšila sazby nejvíce od vzniku eurozóny, ČNB ji asi následovat nebude ČNB se naopak otáčí a možná již otočila zcela opačným směrem. Holubičí obrat v b... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
ČNB přešlapuje na místě, dalšímu růstu sazeb se nevyhne Inflace se v červnu pohybovala více než dva procentní body nad jarní prognózou a... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Vysoká inflace začíná měnit chování spotřebitelů Meziroční srovnání je však v tomto případě poněkud zavádějící v důsledku konce l... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek