„Rád bych poděkoval Jiřímu za jeho dlouhodobý přínos, leadership, profesionalitu a energii, kterou věnoval rozvoji finančního řízení banky. Etiennovi přeji mnoho úspěchů a těším se na spolupráci,“ řekl Jan Juchelka, předseda představenstva a generální ředitel Komerční banky.
Etienne Loulergue se v pozici CFO MIBS podílel na řízení komplexních transformačních projektů, optimalizaci finančních procesů a posilování efektivity napříč skupinou. V minulosti zastával roli Deputy CEO pro Finance & Treasury v BRD Romania ze Skupiny Société Générale, kde vedl klíčové iniciativy v oblasti řízení kapitálu, likvidity, výkaznictví a regulatorních procesů.
Má bohaté zkušenosti s řízením financí v mezinárodním prostředí a v rámci své kariéry působil také v Komerční bance na pozici Deputy CFO a aktivně se podílel na rozvoji finanční strategie banky. Je absolventem École Nationale Supérieure de Aéronautique et de l’Espace.
komentáře

