ČS - Penzijní společnost nabízí zaslání daňových potvrzení a ročních výpisů elektronicky

Česká spořitelna - penzijní společnost je další ze společností Finanční skupiny ČS, která svým klientům umožňuje přijímat e-dokumenty v zabezpečeném prostředí internetového bankovnictví SERVIS 24. Nejbližší daňová potvrzení za rok 2015 a roční výpisy z doplňkového penzijního spoření zašle ČSPS svým klientům na přelomu ledna a února 2016.

Službu si klienti mohou nastavit přímo v internetovém bankovnictví nebo sjednat v kterékoliv pobočce České spořitelny či na klientské lince 956 777 444. Pro nastavení služby v aplikaci SERVIS 24 stačí v menu internetového bankovnictví zvolit záložku „Účty“, vybrat položku „E-faktury/E-dokumenty“ a přejít na „Správu výstavců“. V přehledu výstavců zvolí klient položku Česká spořitelna – penzijní společnost“ a do volného řádku po jeho zaškrtnutí vepíše vlastní název a číslo smlouvy. TlačítkyPokračovat a následným Odeslat aktivaci potvrdíte.

„Služba Elektronické vystavování dokumentů přináší klientům kromě bezpečí také rychlost v doručení daňových potvrzení,“ říká Lenka Hůlová, ředitelka úseku obchodu a marketingu Česká spořitelna – penzijní společnosti.

Klienti po přijetí dokumentů vždy obdrží v SERVIS 24 zprávu a mohou si nastavit také upozornění e-mailem či SMS. Neposlední výhodou je, že doručený e-dokument je v internetovém bankovnictví archivovaný 24 měsíců a lze si ho kdykoliv stáhnout nebo vytisknout.

-- Redakce
Datum vytvoření: Úterý, 10. Listopad 2015

Obchodní válka 3.0. – co čekat v tomto týdnu?

Obchodní válka mezi Čínou a USA je v plném proudu. Na konci uplynulého týdne nejprve Čína...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance

Inflace dodává ECB argument k akci

V ECB v tento čas nejspíše vrcholí práce na přípravě podzimního překvapení, jehož cílem má být...

Petr Dufek
Makroekonom
ČSOB

ECB chce trhy v září překvapit, spadnou španělské výnosy pod nulu?

Recese je výraz skloňovaný doslova na každém kroku. Po slabých číslech z Německa a z Číny zažily...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance