Přejít k hlavnímu obsahu
Česká spořitelna chce pomoci nízkopříjmovým klientům, nabízí program Moneyback
Klienti České spořitelny si mohou v průběhu prosince aktivovat v mobilním bankovnictví George 20% odměnu za nákupy v supermarketech a hypermarketech Albert a získat tak až 750 korun zpět. Vánoční akci, která platí až do konce prosince 2022, lze nalézt přímo ve slevovém programu Moneyback. Spořitelna zároveň spouští přímou komunikační kampaň na nízkopříjmové klienty, aby je motivovala k využití odměny na potraviny a další zboží v obchodech Albert.
cashback

„Vánoční slevu mohou využít všichni klienti s mobilním Georgem, kterých je už více než 1,5 milionu. Naším primárním cílem je nicméně pomoci zejména nízkopříjmovým klientům. Z dat víme, že slevový program využívají ve větší míře klienti, kteří se v důsledku nedostatečné finanční rezervy mohou v případě výpadku pravidelných příjmů dostat do finančních potíží. Počet těch, kteří hospodaří se zápornou bilancí, bohužel vlivem inflace a rostoucích cen energií postupně přibývá. Speciální vánoční slevou jim chceme pomoci s jejich finančním zdravím,” dodává Jan Hailich.

„Slevový program Moneyback si od jeho spuštění aktivovalo již více než 840 tisíc klientů, kterým jsme za nákupy vrátili zpět na účet částku ve výši 380 milionů korun. Zatím vůbec nejúspěšnější byla akce, která běžela od srpna do října a klienti s ní mohli získat 15procentní slevu při placení kartou v maloobchodních řetězcích Albert a Globus. Během této kampaně si nabídku aktivovalo více než 435 tisíc našich klientů, kterým jsme vrátili souhrnnou částku přes 180 milionů korun,” říká Jan Hailich, šéf platebních řešení v České spořitelně.

Pro získání maximální odměny ve výši 750 korun stačí, aby klient v Albertu utratil 3750 korun, a to buď za jeden nákup nebo postupně v průběhu celého prosince 2022. Ušetřená částka za nákupy se zpět na účet připíše do 10 dnů v lednu 2023.

Vánoční akci lze využít při placení jakoukoliv osobní platební kartou od České spořitelny - jak debetní, tak kreditní nebo virtuální, kterou si klient může snadno vytvořit v aplikaci George. Pokud se klienti rozhodnou vytvořit virtuální platební kartu, mohou si nyní vybrat Virtuální George kartu ve speciálním vánočním designu. Jednotlivé karty mohou být samozřejmě uloženy v mobilní peněžence Apple Pay či Google Pay.  

Datum vytvoření: 05/12/2022

ZK2023 cena podnikatelů

invest summit

ZK2023 cena veřejnosti

Komentáře komentáře
Začátek roku ve znamení stagnace Ekonomiku držela při zemi, už podle očekávání, především spotřeba domácností brz... Petr Dufek, hlavní ekonom Banky Creditas
Profile picture for user Petr Dufek
Česká národní banka drží sazby stabilní, jestřábí hlasy sílí Za rozhodnutím stála nová prognóza centrální banky, která počítá s rychlejším rů... Jan Bureš, hlavní ekonom Patria Finance
Profile picture for user Jan bureš
Jestřábí hlasy z ČNB nabírají na síle Z pohledu toho, jak dlouho by mohly sazby setrvat na současných 7 %, se v minulé... Dominik Rusinko, analytik ČSOB
Profile picture for user Dominik Rusinko