Jak si počínají OK POINTy společnosti Broker Consulting?

Jeden si našel cestu přímo do centra Ústeckého kraje, do Teplic. Další do Mladé Boleslavi a Benešova. Mimo jiné mají OK POINTy umožňovat svým klientům vyřizovat své finanční záležitosti. Dotyčný si tak může sjednat hypotéku, realitní služby nebo se poradit o svých investicích.

Tipli byste si, kolik je na mapě ČR OK POINTů? Už osmnáct finančně-poradenských bodů, díky nimž by se klienti ve světě financí neměli ztratit. A kde byly otevřeny poslední OK POINTy? Jeden si našel cestu přímo do centra Ústeckého kraje, do Teplic. Další do Mladé Boleslavi a Benešova. Společnost Broker Consulting ve spolupráci s mBank umisťuje do všech krajů České republiky franšízy, OK POINTy, které umožňují klientům vyřizovat jejich finanční záležitosti, ať už se týkají sjednání hypotéky, realitních služeb či investičního poradenství (a desítek dalších skvělých věcí), bezpečně a na jednom místě. Ohromný úspěch OK POINTům přineslo zejména to, že si díky nim klienti ušetří pobíhání po několika různých pobočkách a hlavně dostanou odbornou službu v příjemném prostředí.

Reportáž z 13. března z tiskové konference, na které představitelé Broker Consulting a mBank společně představili vkladomaty. Tehdy se staly nově součástí OK POINTů. 

-- Redakce
Datum vytvoření: Úterý, 22. Srpen 2017

Co žene korunu vpřed?

Česká koruna se natrvalo usadila pod 26,00 EUR/CZK a zdá se, že se v nejbližších seancích bude...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance

Optimismus podnikatelům ani spotřebitelům nechybí

Zatímco německou politickou scénu čeká několikaměsíční vyjednávání o nové vládní koalici, tamní...

Petr Dufek
Makroekonom
ČSOB

Nový šéf přebere Komerční banku s lepšími výsledky, než čekal trh

Dnes zveřejněné výsledky KB jsou mírně nad očekáváním trhu a tak Jan Juchelka, který převezme...

Roman Koděra
Finanční expert
CREDITAS