Jak si počínají OK POINTy společnosti Broker Consulting?

Jeden si našel cestu přímo do centra Ústeckého kraje, do Teplic. Další do Mladé Boleslavi a Benešova. Mimo jiné mají OK POINTy umožňovat svým klientům vyřizovat své finanční záležitosti. Dotyčný si tak může sjednat hypotéku, realitní služby nebo se poradit o svých investicích.

Tipli byste si, kolik je na mapě ČR OK POINTů? Už osmnáct finančně-poradenských bodů, díky nimž by se klienti ve světě financí neměli ztratit. A kde byly otevřeny poslední OK POINTy? Jeden si našel cestu přímo do centra Ústeckého kraje, do Teplic. Další do Mladé Boleslavi a Benešova. Společnost Broker Consulting ve spolupráci s mBank umisťuje do všech krajů České republiky franšízy, OK POINTy, které umožňují klientům vyřizovat jejich finanční záležitosti, ať už se týkají sjednání hypotéky, realitních služeb či investičního poradenství (a desítek dalších skvělých věcí), bezpečně a na jednom místě. Ohromný úspěch OK POINTům přineslo zejména to, že si díky nim klienti ušetří pobíhání po několika různých pobočkách a hlavně dostanou odbornou službu v příjemném prostředí.

Reportáž z 13. března z tiskové konference, na které představitelé Broker Consulting a mBank společně představili vkladomaty. Tehdy se staly nově součástí OK POINTů. 

-- Redakce
Datum vytvoření: Úterý, 22. Srpen 2017

Nová regulace zkresluje čísla z automobilového trhu

Automobilový průmysl je největším tuzemským průmyslovým oborem vytvářejícím přímo přes šest...

Petr Dufek
Makroekonom
ČSOB

Rozvíjející se trhy znovu klepou na “medvědí bránu”

Rozvíjející se trhy se znovu vracejí do medvědího teritoria. S blížícím se výročím pádu Lehman...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance

Čeká nás další růst sazeb ČNB?

Máme před sebou týden, ve kterém mistrovství světa ve fotbale zvolna vstoupí do vyřazovací fáze...

Jan Bureš
Hlavní ekonom Patria Finance